Radek Karban

„Cílem finanční hry je přestat vyměňovat svůj čas za peníze. Nežít krysí závod! Pokud se to nenaučíte, budete chodit do práce až do smrti.“

Mini-série FINANCE V MALÍKU s investorem Jiřím Janouškem

Právě sledujete

Už zítra

Pozítří

Čtvrtý den

Pátý den

#1 DÍL: Co vede k finanční prosperitě a finanční svobodě?

TIP 1: Získejte rychlé info o zveřejnění pokračování jednoduše tím, že kliknete na "To se mi líbí" výše.

TIP 2: Sdílejte toto video mezi své přátele tlačítky níže a šiřte dál tyto myšlenky o finanční gramotnosti.

Kdo je na videu?
Jiří Janoušek (více zde), investor a odborník pracující ve finanční sféře přes 10 let. Pomohl řadě klientů X-znásobit své jmění.
Radek Karban (více zde), trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity, autor bestselleru Aktivuj svůj potenciál.


Aby vám další ještě nabitější díl neunikl... klikněte tady a dostanete upozornění zprávičkou do Messengeru.

Ve videu vystupuje investor a podnikatel Jiří Janoušek

Na začátku svého profesního života o hodně peněz přišel. Firmu po 25ti letech prodal a odjel do Kanady. Potom poznal skutečnou pravdu o finančním světě a principech jak bohatí bohatnou a chudí chudnou. Začal se zajímat více o tzv. vlny bohatství a pochopil jedinou cestu z krysího závodu.

Jirka je vizionář a tvůrce hojnosti a pohybuje na mezinárodní rovině mezi EU, Švýcarskem a USA. Má za sebou přes 15 let zkušeností. Za 7 let dosáhl s firmou obratu 150 000 000 Kč a má přes tisícovku klientů. Věnuje se s vášní obchodování se zlatem a stříbrem a drahými kovy.

Baví ho ukazovat lidem cestu, jak lze bohatství vytvářet a jak uchovávat hodnotu peněz i za doby finančních krizí. Inspiruje vás svými zkušenostmi a konkrétními tipy o tom, jak to vlastně celé je a co byste měli znát, i kdyby vás ve tři ráno vzbudili.

Má rodinu, syna Šimona a ženu Dášu, užívá si života společně s nimi.

Mini-sérii videí vám přináší Akademie Radka Karbana

Zakladatel vzdělávací akademie Radek Karban je expert na rozvíjení lidského potenciálu a jeden z nejúspěšnějších a nejznámějších koučů a osobností osobního rozvoje v České republice. Má přes 27 000 fanoušků na sociálních sítích a jeho knihu Aktivuj svůj potenciál má doma už přes 10 000 Čechů.

Vystupuje na konferencích a kongresech. Pořádá intenzivní transformační tréninky. To, co předává, sám žije a dělá to proto, že ho to baví a považuje to i za své poslání. Informace, které sdílí, jsou podložené výsledky a nikoliv teorií jako většina nesmyslů na internetu.

Jeho doménou je lidská mysl a jak ji využít na maximum, aby nám sloužila a pomáhala nám dosahovat výsledků, které chceme. Jeho tréninky si zamilovalo už přes 6800+ lidí z České republiky, Slovenska a zahraničí.

Vykročte s Radkem a dalšími lidmi, se kterými vás propojí, do života finanční prosperity a žijte život, o jakém budete chtít všude vyprávět. Jste tomu možná v tuto chvíli blíže, než si myslíte!

  • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Robert Kiyosaki (slavný investor a otec finanční gramotnosti) či dolarový multimilionář a vizionář Randy Gage. Radek byl dokonce i v týmu samotného Tonyho Robbinse, #1 stratégia a majitele 150+ společností!
  • Radek procestoval za posledních 11 let 62 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
  • Je autorem několika českých online tréninků, programu Maximální Potenciál, Životní Průlom a knihy Aktivuj svůj potenciál!
  • Radek věří, že "milionový" potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem. A Radkovou misí je zlepšit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme, protože každý si zaslouží mít v životě jen to nejlepší.
  • Radek založil Akademii Radka Karbana proto, aby pomohl co nejvíce lidem dosáhnout rychleji mnohem vyšší úrovně života, neboť si uvědomuje společenskou zodpovědnost síly prostředí a jeho vlivu i na další generace. Není to jeho práce, je to jeho poslání. A tak přistupuje ke všemu, co sdílí s lidmi - vede je do života, ze kterého si nebudou muset chtít brát dovolenou. Dovolenou se pro ně stane život sám.
Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů, USA

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$ a autor, USA

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu a knihy Tajemství

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Řekněte o tomto videu svým přátelům a kamarádům: