🔥 SUPER-LAST MINUTE - Poslední místa - akce je za dveřmi! 🕞

Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti a prosperitě. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

HISTORICKÁ PŘÍLEŽITOST PŘED VÁMI!

Být ve správném čase na správném místě je klíčové.

V historii se nejvíce boháčů stalo v momentech, které většina prošvihla!

“Pokud jste se narodili chudými,

tak to není vaše chyba.


Pokud však chudnými zemřete,

tak to bude vaše chyba!”


- Bill Gates, Microsoft

Už 24 - 25. 2. 2018 v Praze to vypukne! Tak si pospěšte!

Objevte tajemství Myšlení Milionářů a váš život už nikdy nebude takový, jako dřív. Bude mnohem lepší!

Čapnout místo v sále, než se po něm zapráší!

“Pokud chcete COKOLIV změnit va vašem materiálním světě, ve své realitě, pak se musíte NEJPRVE zaměřit na váš vnitřní svět! Jen tudy vede cesta k vaší finanční nezávislosti, která VYDRŽÍ!” - Radek Karban

Kdo to je a jaké má zkušenosti?

Radek Karban je expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance a prosperity. Pořádá pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost tréninky na vyrovnání se s nejrůznějšími strachy a prohloubení sebedůvěry a sebevědomí, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti a nastavení životní rovnováhy a zvýšení bohatství na vnitřní i vnější rovině. Jeho doménou je lidská mysl a jak ji využít na maximum a aby nám sloužila a pomáhala nám dosahovat výsledků, které chceme.

  • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse) nebo dolarový multimilionář a vizionář Randy Gage.
  • Radek procestoval za posledních 11 let 45 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
  • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP (směr moderní pozitivní psychologie), díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
  • Je autorem několika českých online tréninků, programu Maximální Potenciál a knihy Proměň své sny v realitu.
  • Radek věří, že "milionový" potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem. A Radkovou misí je zlepšit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme, protože každý si zaslouží mít v životě jen to nejlepší.
Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů, USA

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$ a autor, USA

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu a knihy Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Řekněte o tomto videu svým přátelům a kamarádům: