Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti a prosperitě. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

OSOBNÍ VZKAZ pro Vás

AKTIVUJTE MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ JEDNOU PROVŽDY

Na tréninku MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ zažijete, naučíte se a integrujete do sebe klíčové principy prosperity a hojnosti a ověřené know-how jak dosáhnout finančního úspěchu v jakékoliv ekonomice, které fungují právě teď. Dostanete do rukou také konkrétní nástroje, které využívá každý velmi bohatý člověk, stejně jako se naučíte návyky nejbohatších lidí světa, abyste z nich mohli těžit celý svůj život. Na tréninku tak zjistíte...

 • Jak odstranit limitující přesvědčení o penězích, bohatství a hojnosti pocházející z vaší minulosti, které by vám jinak navždy blokovaly cestu k životu, po kterém toužíte, i když byste pracovali od rána do večera a uskromňovali se po celý život.
 • Co udělat proto, abyste dosáhli opravdové finanční nezávislosti (vytvoříte si svůj vlastní dlouhodobý plán a strategii, která k tomu povede). Navíc uslyšíte i nejnovější trendy v oblasti vytváření pasivních příjmů.
 • Pochopíte klíčová pravidla, kterými se řídí bohatí a úspěšní oproti chudým a neúspěšným. Zjistíte kde jste, jaké máte mezery a jak to změnit.
 • Zresetujete svůj finanční termostat a nastavíte si své cíle, čísla a milníky tak, abyste příští měsíce opravdu pocítili silnou změnu.
 • Dozvíte se rozluštěnou šifru, kterou před vámi skrývala většina z TOP 30 nejbohatších lidí světa. Osvojíte si i slovník bilionářů, jak sami sebe nastavují na rekordní úspěch.
 • Začnete opravdu milovat peníze a procesem aktivace hojnosti vytvoříte předpoklady, že začnete na peníze doslova "narážet", kudy budete chodit.
 • Dostanete do rukou 7 přesných postupů, které stačí zkopírovat a okamžitě nastartují tok velkého pasivního bohatství. Můžete je dokonce naučit i svou rodinu a pomoci i jim!
 • Zažijete legendární techniku, která ve vás vytvoří silný pocit odvahy, sebejistoty a zapálí ve vás touhu vytvářet opravdové výsledky v čemkoliv, do čeho se pustíte. Štěstí přeje odvážným a proaktivním, buďte jimi na 100%!
 • Pochopíte důležitý systém správy a rozdělování peněz v domácnosti, který povede k větší spokojenosti mezi vámi a vaším partnerem.
 • Uvidíte své "finanční JÁ", pochopíte co vám dávalo v minulosti a proč je dobré mu poděkovat a nechat přijít nové finanční já, které vás přenese do skvělé budoucnosti a bude vás plně vnitřně podporovat, aby se z nehmotného stalo hmotné a viditelné.
 • Naučíte se systém 7 zlatých pohárů a jaké typy účtů bohatí využívají a kam přelévají peníze, aby se jim zlepšovala kvalita jejich života a nezařízli slepičku, která jim snáší zlatá vajíčka.
 • Zjistíte, jak zvýšit svou osobní hodnotu a umět se prodat jako zaměstnanec, manažer, živnostník nebo i majitel firmy, a zvýšit tak o 10-40% své příjmy během 3 měsíců! To si zamilujete, protože budete umět "prodat sami sebe" v tomto světě!
 • Chcete-li rozjet podnikání nebo už podnikáte, pak budete nadšení z ověřeného postupu, jak až zdesetinásobit množství zákazníků, než běžnými konvenčními způsoby. Uvědomíte si také, kde leží vaše vášen, silná stránka a byznysový potenciál, aby vám to lépe celé fungovalo!
 • Uslyšíte na vlastní uši 7 špičkových profíků z oboru vytváření různých typů pasivních příjmů (tedy příjmů kde nevyměňujete čas za peníze, ale peníze vám přicházejí i když spíte a aktivně nepracujete). Zkušenosti ze života a dorazí i extra host co vybudoval firmu s obratem 1,5 miliardy Kč a poví vám důležité životní lekce, jak se nespokojit s ničím menším, než je absolutní finanční vítězství, a jak můžete dnes začít právě vy.
ANO, to mě zajímá. Chci být "milionářem"!(Pospěšte si, cena výrazně roste s datem blížící se akce.)

OBJEVTE TAJEMSTVÍ MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ 18-20.10.2019

Pokročilý 3-denní trénink Myšlení Milionářů se uskuteční v termínu 18-20. 10. 2019 v Praze - Roztoky (pátek až neděle). Je nutné se na něj registrovat a mít včas vstupenku opravňující účast. Zakoupení na místě není možné.

Tento trénink je určený:

 • Pro všechny, kterým není jejich finanční budoucnost lhostejná.
 • Pro ty, kteří vnímají peníze jako důležitou součást života.
 • Pro lidi, kteří si myslí, že nikdy nebudou mít dostatek peněz.
 • Pro všechny, kteří jsou dokonce i zadlužení a hledají jak z toho ven.
 • Pro ženy i muže libovolného věku, kteří se chtějí mít lépe po celý život.
 • Pro ty, kteří hledají způsob jak dosáhnout finanční svobody!
 • A také i pro toho, kdo si řekne "nemám na to peníze", ať to změníte!

Jste to vy? Pak byste tam měli 100% být taky!

Měli byste ještě vědět, že trénink je intenzivní a poskytne vám obrovskou hodnotu, která minimálně 100 násobně převyšuje kurzovné, jelikož to, co se tam naučíte a dozvíte, vám může přinést celé jmění, když předané znalosti využijete. Zároveň je to jak nejspíše víte investice do vašeho vlastního vzdělávání, tedy nabité znalosti a dovednosti vám už nikdy nikdo nevezme. Naučte se myslet jako dolaroví milionáři a život už nikdy nebude takový, jako dřív. Bude bohatší!

Cenu za trénink jsme se snažili nastavit tak nízko, jak jen je to možné vzhledem k nákladům na celou akci a prostorové a technické zajištění, neboť Radkovou osobní vizí je učinit tento svět lepším místem a pomoci těm, kteří jsou ochotní na sobě pracovat a pak to i předávat dál (svým blízkým, rodině a dětem).

Rezervujte si své místo ihned tlačítkem níže, kde si můžete zvolit výši investice do sebe dle typu vstupenky - GOLD, V.I.P. a PLATINUM. Místa se rychle vyprodávají, pospěšte si, než bude kapacita sálu obsazena.

Porovnání vstupenek naleznete zde včetně cenových úrovní.

Získáte navíc také tištěný pracovní manuál a tréninkové materiály.

POZOR - máme již jen 12 zvýhodněných míst v sále! 

TIP: Vezměte na trénink i svého partnera/ku nebo někoho blízkého a pomozte aktivovat milionářské myšlení i jim a tím zlepšit i jejich finanční situaci, budou vám za to navždy vděční.

Tak na co ještě čekáte? Akce je 1. předpokladem úspěchu!

VYBRAT VSTUPENKU a VYKROČIT VSTŘÍC FINANČNÍ SVOBODĚ »

POSPĚŠTE SI. Místa se rychle vyprodávají. Chytněte svou židli v sále.

Unikátní 1 000 000 Kč GARANCE!

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz, pokud usoudíte na místě po jeho celém absolvování, že vám nic nedal a strategie a znalosti, co jste získali, vám nemohou přinést alespoň 1 000 000 Kč ve vašem životě. Nic tedy neriskujete.*

Věřím, že budete nadšení tak, jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse.

Máte moje slovo.

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek
Pavel Holoubek účastník tréninku

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec sportovec