Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti a prosperitě. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

TEĎ NEBO NIKDY!

AKTIVUJTE MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ JEDNOU PROVŽDY

Na tréninku MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ zažijete, naučíte se a integrujete do sebe klíčové principy prosperity a hojnosti a ověřené know-how jak dosáhnout finančního úspěchu v jakékoliv ekonomice, které fungují právě teď. Dostanete do rukou také konkrétní nástroje, které využívá každý velmi bohatý člověk, stejně jako se naučíte návyky nejbohatších lidí světa, abyste z nich mohli těžit celý svůj život. Na tréninku tak zjistíte...

 • Jak odstranit limitující přesvědčení o penězích, bohatství a hojnosti pocházející z vaší minulosti, které by vám jinak navždy blokovaly cestu k životu, po kterém toužíte, i když byste pracovali od rána do večera a uskromňovali se po celý život.
 • Co udělat proto, abyste dosáhli opravdové finanční nezávislosti (vytvoříte si svůj vlastní dlouhodobý plán a strategii, která k tomu povede). Navíc uslyšíte i nejnovější trendy v oblasti vytváření pasivních příjmů.
 • Pochopíte klíčová pravidla, kterými se řídí bohatí a úspěšní oproti chudým a neúspěšným. Zjistíte kde jste, jaké máte mezery a jak to změnit.
 • Zresetujete svůj finanční termostat a nastavíte si své cíle, čísla a milníky tak, abyste příští měsíce opravdu pocítili silnou změnu.
 • Dozvíte se rozluštěnou šifru, kterou před vámi skrývala většina z TOP 30 nejbohatších lidí světa. Osvojíte si i slovník bilionářů, jak sami sebe nastavují na rekordní úspěch.
 • Začnete opravdu milovat peníze a procesem aktivace hojnosti vytvoříte předpoklady, že začnete na peníze doslova "narážet", kudy budete chodit.
 • Dostanete do rukou 7 přesných postupů, které stačí zkopírovat a okamžitě nastartují tok velkého pasivního bohatství. Můžete je dokonce naučit i svou rodinu a pomoci i jim!
 • Zažijete legendární techniku, která ve vás vytvoří silný pocit odvahy, sebejistoty a zapálí ve vás touhu vytvářet opravdové výsledky v čemkoliv, do čeho se pustíte. Štěstí přeje odvážným a proaktivním, buďte jimi na 100%!
 • Pochopíte důležitý systém správy a rozdělování peněz v domácnosti, který povede k větší spokojenosti mezi vámi a vaším partnerem.
 • Uvidíte své "finanční JÁ", pochopíte co vám dávalo v minulosti a proč je dobré mu poděkovat a nechat přijít nové finanční já, které vás přenese do skvělé budoucnosti a bude vás plně vnitřně podporovat, aby se z nehmotného stalo hmotné a viditelné.
 • Naučíte se systém 7 zlatých pohárů a jaké typy účtů bohatí využívají a kam přelévají peníze, aby se jim zlepšovala kvalita jejich života a nezařízli slepičku, která jim snáší zlatá vajíčka.
 • Zjistíte, jak zvýšit svou osobní hodnotu a umět se prodat jako zaměstnanec, manažer, živnostník nebo i majitel firmy, a zvýšit tak o 10-40% své příjmy během 3 měsíců! To si zamilujete, protože budete umět "prodat sami sebe" v tomto světě!
Rezervovat vstupenku na trénink(Pospěšte si, než bude zcela vyprodáno.)

OBJEVTE TAJEMSTVÍ MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ 24-25.2.2018

Pokročilý 2-denní trénink Myšlení Milionářů se uskuteční pouze jednou tento rok, a to v termínu v Praze (sobota až neděle). Je nutné se na něj registrovat a mít včas vstupenku opravňující účast. Zakoupení na místě není možné.

Tento trénink je určený:

 • Pro všechny, kterým není jejich finanční budoucnost lhostejná.
 • Pro ty, kteří vnímají peníze jako důležitou součást života.
 • Pro lidi, kteří si myslí, že nikdy nebudou mít dostatek peněz.
 • Pro všechny, kteří jsou dokonce i zadlužení a hledají jak z toho ven.
 • Pro ženy i muže libovolného věku, kteří se chtějí mít lépe po celý život.
 • Pro ty, kteří hledají způsob jak dosáhnout finanční svobody!
 • A také i pro toho, kdo si řekne "nemám na to peníze", ať to změníte!

Jste to vy? Pak byste tam měli 100% být taky!

Měli byste ještě vědět, že trénink je intenzivní a poskytne vám obrovskou hodnotu, která minimálně 100 násobně převyšuje kurzovné, jelikož to, co se tam naučíte a dozvíte, vám může přinést celé jmění, když předané znalosti využijete. Zároveň je to jak nejspíše víte investice do vašeho vlastního vzdělávání, tedy nabité znalosti a dovednosti vám už nikdy nikdo nevezme. Naučte se myslet jako dolaroví milionáři a život už nikdy nebude takový, jako dřív. Bude bohatší!

Cenu za trénink jsme se snažili nastavit tak nízko, jak jen je to možné vzhledem k nákladům na celou akci a prostorové a technické zajištění, neboť Radkovou osobní vizí je učinit tento svět lepším místem a pomoci těm, kteří jsou ochotní na sobě pracovat a pak to i předávat dál (svým blízkým, rodině a dětem).

Rezervujte si své místo ihned tlačítkem níže, kde si můžete zvolit výši investice do sebe dle typu vstupenky - GOLD, V.I.P. a PLATINUM. Místa se rychle vyprodávají, pospěšte si, než bude kapacita sálu obsazena.

Porovnání vstupenek naleznete zde včetně cenových úrovní.

Získáte navíc také tištěný pracovní manuál a tréninkové materiály.

 POZOR - máme již jen 6 volných míst v sále! 

TIP: Vezměte na trénink i svého partnera/ku nebo někoho blízkého a pomozte aktivovat milionářské myšlení i jim a tím zlepšit i jejich finanční situaci, budou vám za to navždy vděční.

Tak na co ještě čekáte? Akce je 1. předpokladem úspěchu!

VYBRAT VSTUPENKU a VYKROČIT VSTŘÍC FINANČNÍ SVOBODĚ »

POSPĚŠTE SI. Místa se rychle vyprodávají. Chytněte svou židli v sále.

Unikátní 1 000 000 Kč GARANCE!

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz, pokud usoudíte na místě po jeho celém absolvování, že vám nic nedal a strategie a znalosti, co jste získali, vám nemohou přinést alespoň 1 000 000 Kč ve vašem životě. Nic tedy neriskujete.*

Věřím, že budete nadšení tak, jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse.

Máte moje slovo.

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek
Pavel Holoubek účastník tréninku

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec sportovec