Registrace účastníka: Dokončena.

Začněte se těšit!

Vaše místo je tímto potvrzeno.
Počítáme 100% s Vaší účastí.

Váš trénink začíná přesně za:

Organizační pokyny k tréninku Myšlení Milionářů:

REGISTRACE:

Každý, kdo se chce zúčastnit tohoto tréninku, se musí zaregistrovat před jeho začátkem. Registrace je otevřena v pátek mezi 8:30 a 9:15 na místě akce před sálem u registračních stolků.

Běžte ke stolečku dle kategorie zakoupené vstupenky.

Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut. Pokud chcete mít dobrá místa v sále, doporučujeme přijít opravdu včas, vyhnete se frontám těch, co chodí na poslední chvíli. Děkujeme za pochopení.

VSTUPENKY:

Vstupenka NENÍ potřeba, jelikož registrace bude probíhat podle Vašeho jména dle uhrazené objednávky.

Pokud jste zakoupili více jak 1 vstupenku v objednávce, prosíme NAPIŠTE NÁM na akademie@radek-karban.cz jména a přijmení dalších osob + jejich mobilní čísla + emaily, ať je zaneseme do seznamů účastníků akce, děkujeme Vám. Případně ať se nám sami ozvou včas s kopií faktury.

Pokud se nebudete moci dostavit, prosíme zařiďte si za sebe náhradníka a nahlaste nám jeho jméno + telefon + email max. 7 dní před akcí na email akademie@radek-karban.cz. Děkujeme Vám.

LOKALITA:

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém sále v hotelu ACADEMIC.

ACADEMIC CONGRESS HOTEL ****
Tyršovo náměstí 2222
Roztoky u Prahy

Recepce hotelu:
+420 242 448 111

Sál je velmi dobře dostupný jak automobily, tak městskou hromadnou dopravou. Parkování u hotelu je zdarma. Parkování v garážích za poplatek (na recepci).

AUTEM

z Vítězného náměstí v Praze 6 - v Dejvicích pokračujte ulicí Jugoslávských partyzánů směr Podbaba a dále podél Vltavy po silnici II/242 směr Roztoky. V Roztokách vyjedete serpentinou na hlavní náměstí, kde již uvidíte náš hotel. Cesta trvá 15 minut.

z letiště Praha – Ruzyně jeďte směrem na Horoměřice, poté na Únětice až do Roztok. V Roztokách pokračujte po hlavní silnici až dojedete na hlavní náměstí, kde již uvidíte náš hotel. Cesta z letiště trvá 15 minut.

METREM A AUTOBUSEM

na konečné stanici metra trasy A - Dejvická vystupte směrem na odjezdy autobusů směr Suchdol. Autobusy 340 a 350 mají odjezdová stání v ulici Jugoslávských partyzánů a dovezou Vás přímo před hotel na zastávku Tyršovo náměstí za 15 minut. Tato zastávka se nachází v 1. pásmu PID. Autobusy jezdí dle jízdního řádu cca každých 20 minut.

VLAKEM

z Masarykova nádraží (stanice metra B - Náměstí republiky) vlakem ve směru Kralupy nad Vltavou a dále Ústí nad Labem do zastávky Roztoky u Prahy za 15 minut. Poté pěšky 5 minut na náměstí, kde již náš hotel uvidíte. Zastávka vlaku Roztoky u Prahy se nachází v 1. pásmu PID. Vlaky jezdí dle jízdního řádu cca každých 30 minut.

z Prahy Hostivaře (přes Praha Libeň) a následně z Prahy Holešovic (stanice metra C - Nádraží Holešovice) opět do zasávky Roztoky u Prahy. Vlaky jezdí dle jízdního řádu každých 30 minut.

CO SI VZÍT S SEBOU:

1. Dvě propisky.

2. Doklad totožnosti, platební kartu (lze hradit i obědy/večeře).

3. Minimálně 2000 Kč pravou bankovku. Lépe 5000 Kč bankovku pokud můžete. Je to pro speciální cvičení, které budeme dělat ve vašem vlastním zájmu. Je to OPRAVDU důležité, tak na to, prosím, myslete. Děkujeme.

4. Více menších bankovek různé hodnoty (100Kč, 200 Kč, a několik kovových 20 Kč a 50 Kč). Je to také důležité pro další aktivitu, která vám odhalí vaše vnitřní nastavení.

UBYTOVÁNÍ:

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu ACADEMIC Congress Hotel, kde bude akce probíhat. Zajistili jsme vám sníženou cenu za pokoj za noc.

Zvýhodněné ceny ubytování v hotelu:

Single - 1300 Kč
Dvoulůžko/twin - 1500 Kč

Cena je za pokoj/noc se snídaní, vč. DPH.
.
Určitě doporučujeme ubytování v hotelu na místě akce pokud byste dojížděli déle jak 30 min., jelikož program je do pozdních hodin v pátek a v sobotu, a v sobotu i neděli začínáme opět ráno. 

PROMO kód (uveďte při rezervaci hotelu): AKADEMIERK

Rezervace zasílejte na emailovou adresu hotelu: info@academic.cz

POZOR - je třeba mít v hotelu pokoj objednaný nejpozději týden před akcí, doporučujeme psát OKAMŽITĚ, kvůli kapacitě míst - je pouze 25 volných pokojů, tedy jakmile se obsadí už nebudou další. Zašlou vám do emailu potvrzení, to si vytiskněte. Pokud ho neobdržíte včas, volejte jim na recepci viz. tel výše či http://www.academic.cz/cs/kontakt.

Ubytování i stravování si zajišťují účastníci na své náklady.

STRAVOVÁNÍ:

V hotelu je k dispozici restaurace. Výběr bude z předpřipraveného společného menu (masitá/vegetariánská/veganská bezlepková jídla) objednaného přesně na čas, aby se stihlo 100+ lidí včas najíst.

OBLEČENÍ:

V sále může být chladněji, doporučujeme proto košili a lehký svetřík.

Oblečení volte typu SMART CASUAL.

---------------------------------------------------------------

Dovolujeme si připomenout, že v případě neúčasti z jakýchkoliv důvodů vstupenky propadají bez náhrady. Můžete však vstupenku darovat někomu jinému a nahlásit nám do 7 dnů před akcí detaily nového majitele. Každopádně na této akci byste opravdu neměli chybět, může vám výrazně pomoci k lepšímu životu a my proto uděláme maximum. Těšíme se na VÁS.

Orientační harmonogram:

Myšlení Milionářů ŽIVĚ

Pátek, 18. října 2019


8:30-9:30:
Registrace účastníků

9:30: Otevření sálu a zahájení programu

(uprostřed 75 min. přestávka na oběd)

22:00: Orientační ukončení dne

(pokud nejste ubytováni v hotelu,
plánujte opravdu odchod až po 22.30h)

Sobota, 19. října 2019

8:05: VIP + PLATINUM (speciální blok)

(9:00-9:15: Registrace nově příchozích účastníků)

9:15: Otevření sálu

9:30: Zahájení programu

(uprostřed 75 min. přestávka na oběd)

(během dne vystoupí experti na vytváření bohatství)

(večer 60 min. přestávka na večeři)

23:00: Orientační ukončení akce

(veškeré spoje si, prosím, plánujete po 23.15h)

Neděle, 20. října 2019

9:00: Otevření sálu

9:30: Zahájení programu

(uprostřed 75 min. přestávka na oběd)

(během dne vystoupí $ multi-milionáři
a experti na vytváření bohatství)

18:00: Orientační ukončení akce

(veškeré spoje si, prosím, plánujete po 18.30h)

--------------------------------------------

Občerstvení i pitný režim bude dostupné.
Snažíme se pro Váš komfort udělat maximum.
A zároveň maximum proto, abyste si odnesli nejvíce.
Určitě doporučujeme být ubytování NA MÍSTĚ AKCE!

Těším se na VÁS!

"Chceme-li mít v životě něco, co jsme nikdy neměli, pak se potřebujeme naučit věci, které jsme nikdy neznali, a začít dělat věci, které jsme nikdy nedělali. Bude mi ctí ukázat vám cestu."

Řekněte, že jdete na tento trénink, i svým přátelům: