Registrace účastníka: Poslední krok

Gratuluji, že jste V.I.P.

Mám tak pro Vás jeden návrh:

Upgradujte na PLATINUM
(určeno jen pro 2 zájemce)

Buďte úspěšnější, než kdy dříve!

To co jsem se ve svém životě naučil je, že čím více investuji do svého vzdělávání, tím rychlejší a větší výsledky přicházejí. Možná tak i Vy byste si přáli urychlit svou cestu k finanční svobodě a mít se lépe i po osobní stránce.

Za poslední roky jsem měl možnost být s lidmi, kteří koučovali i americké prezidenty - Clintona i Obamu. S velmi úspěšnými lidmi, kteří pomohli zvítězit olympionikům jako je Serena Williams či Andre Agassi. S TOP kouči. Učil jsem se v Kalifornii a na Floridě osobně od lidí jako je Tony Robbins, Randy Gage či Brian Tracy, nebo dále po světě od Roberta Kiyosakiho či Sira Richarda Brensona, od dolarových multi-milionářů... ano, od nejlepších z nejlepších.

A protože mi dává velký smysl sdílet to, co mě nejvíce posunulo, co se mi nejvíce osvědčilo, s dalšími lidmi, a sám jsem poznal jaké to je, když jsem byl s někým mezi čtyřma očima, a on mě pak pomáhal více individuálně a vedl mě, chci to umožnit i několika dalším, kteří si uvědomují potenciál, který to má. Je to osobní STRATEGICKÝ KOUČINK A BYZNYSOVÝ MENTORING.

Mám tak pro 2 nejodhodlanější jeden konkrétní návrh. 

Můžeme spolu-pracovat na akci více intenzivně a zároveň hlavně po ní i jeden na jednoho:

 • Sezení v 1. řadě uprostřed

  Nejlepší možný výhled a zážitek z celé akce. Totální pohlcení s plnou pozorností.

 • Seznámení + FOTO s přednášejícími

  Stejně jako výměna kontaktů se všemi spíkry. Dám vám na sebe i telefon.

 • Společná GALA večeře

  Pojďme se více neformálně poznat a rád Vám řeknu to, co by Vám podle všech zkušeností jaké mám, nejvíce pomohlo v životě. Večeře je na mě v luxusním pražském podniku.

 • Tištěný zlatý certifikát

  Jak by se vám líbilo mít krásný zlatý certifikát na svou zeď? Teď můžete. A ukážete tak i dalším lidem, že chápete a rozumíte důležitosti mentálního nastavení na dosahování úspěchu a výsledky v byznysu. Krásně doplní to, co už máte za sebou.

 • Kompletní záznamy z akce

  Nejen prezentace, ale i video-záznamy všech přednášek a spíkrů, ať se můžete kdykoliv k čemukoliv vrátit. To už Vám zůstane napořád.

 • Přednostní vstup do sálu

  Předběhnutí všech front s chutným čerstvým mladým kokosem v ruce k pití. Budete se mít jako v bavlnce. A oba dva dny.

 • 1x BYZNYS strategický mentoring

  Jaké by to bylo nechat se vést v tom, co Vám pomůže navýšit své příjmy? Rád Vám poradím podle zkušeností, které jsem 17 let v byznysu a vedení firem získal. Je to mentoringové sezení na cca. 2 hodiny, kde spolu projdeme Váš byznys/podnikání (anebo jak ho rozjet tím nejlepším způsobem) podle trendů a funkčních moderních strategií. Toto samostatně nabízím jen elitním klientům v ceně 20 000 Kč.

 • 2x Strategický KOUČINK

  Naplánujeme si DVĚ STRATEGICKÁ KOUČOVACÍ SEZENÍ (živě nebo online) po 2,5  hodinách (což je dost času, abychom zvládli i velmi složité věci, co Vás limitují), aby se Váš život zlepšil nejrychlejším možným způsobem v komplexu, abyste byli více šťastní, více úspěšnější a žili dříve své sny. Toto samostatně nabízím za cenu 10 000 Kč.

☛ Navíc i certifikát o absolvování celého tréninku s podpisem

Povyšte právě TEĎ na PLATINUM

Chcete bleskový posun? Využijte této zvýhodněné šance.
Den se mnou 1:1 stojí 45 000 Kč. Dnes tak výrazně ušetříte.

Když upgradujete na PLATINUM, máte to jen za 23 990 Kč!

★★★★★ Mějte náskok jako PLATINUM účastník. ★★★★★

(Pozor: K této jednorázové akční nabídce už se nedostanete)