Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti a prosperitě. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

Tajemství bohatých odhaleno!

[Přehrajte si toto video - klikněte do video-přehrávače, pokud se video nespustilo.]

Dává smysl? Pak pojďte k podstatě a vyřešte to jednou provždy!

NAUČTE SE JAK ODEMKNOUT FINANČNÍ SVOBODU A ŽÍT BOHATÝ ŽIVOT SVÝCH SNŮ.

Zažijte trénink Myšlení Milionářů!

Pod taktovkou expertů a milionářů, kteří o věcech jen nemluví, ale žijí to.

Jiří Janoušek - Radek Karban - Arnošt Štěpánek - Oldřich Rejnuš

Objevte systém, jak se co nejdříve dostat ze života "od výplaty k výplatě" do života skutečné finanční svobody. Zasloužíte si být také bohatí a plnit si své sny!

ZÍSKEJTE MANUÁL PRO SVŮJ FINANČNÍ ÚSPĚCH!

Na tréninku MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ zažijete, naučíte se a integrujete do sebe klíčové principy prosperity a hojnosti a ověřené know-how jak dosáhnout finančního úspěchu v jakékoliv ekonomice, které fungují právě teď.

Dostanete do rukou také konkrétní nástroje, které využívá každý velmi bohatý člověk, stejně jako se naučíte návyky nejbohatších lidí světa, abyste z nich mohli těžit celý svůj život. Na tréninku tak zjistíte...

 • Jak 5 kroky odstranit limitující přesvědčení o penězích pocházející z vaší minulosti, které by vám jinak navždy blokovaly cestu k životu, po kterém toužíte, i když byste pracovali od rána do večera a uskromňovali se po celý život.
 • Co udělat proto, abyste dosáhli opravdové finanční nezávislosti (vytvoříte si svůj vlastní dlouhodobý plán a strategii, která k tomu povede). Navíc uslyšíte i nejnovější trendy v oblasti vytváření pasivních příjmů z úst lidí, kteří již své miliony vydělali.
 • Pochopíte klíčová pravidla, kterými se řídí bohatí a úspěšní oproti chudým a neúspěšným. Zjistíte kde jste, jaké máte mezery a jak to změnit.
 • Zresetujete svůj finanční termostat a nastavíte si své cíle, čísla a milníky tak, abyste příští měsíce opravdu pocítili silnou změnu.
 • Naučíte se, jak pouze nevyměňovat svůj čas za peníze, ale nechat peníze MNOŽIT, dokonce i když spíte!
 • Nasajete nejnovější trendy kam investovat z úst pozvaných TOP expertů v oboru a objektivní srovnání možností, rizik i benefitů.
 • Dozvíte se, jak se ochránit před hrozící velkou finanční krizí a jak na ni vyzrát (spoiler: budete fascinováni i tím, že se může stát pro vás skvělou příležitostí!).
 • Porazíte své strachy např. z nerozhodnosti začít podnikat, pokud o tom přemýšlíte. Ukážeme si snadné kroky jak se stát “majitelem systémů”.
 • Pochopíte důležitý systém správy a rozdělování peněz v domácnosti, který povede k větší spokojenosti mezi vámi a vaším partnerem.
 • Uvidíte své "finanční JÁ" a jak se odpoutat od tíživé minulosti a dostat do nové zářivé budoucnosti. Poznáte slovník milionářů.
 • Naučíte se systém 7 zlatých pohárů a jaké typy účtů bohatí využívají a kam přelévají peníze, aby se jim zlepšovala kvalita jejich života a nezařízli slepičku, která jim snáší zlatá vajíčka.
 • Zjistíte, jak zvýšit svou osobní hodnotu a umět se prodat jako zaměstnanec, manažer, živnostník nebo i majitel firmy, a zvýšit tak o 10-40% své příjmy během 3 měsíců! To si zamilujete, protože budete umět "prodat sami sebe" v tomto světě!
ANO, to mě zajímá. Chci být "milionářem"!(Pospěšte si, cena výrazně roste s datem blížící se akce.)

OBJEVTE TAJEMSTVÍ MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ 18-20.10.2019

Pokročilý 3-denní trénink Myšlení Milionářů se uskuteční v termínu 18-20. 10. 2019 v Praze - Roztoky (pátek až neděle). Je nutné se na něj registrovat a mít včas vstupenku opravňující účast. Zakoupení na místě není možné.

Tento trénink je určený:

 • Pro všechny, kterým není jejich finanční budoucnost lhostejná.
 • Pro ty, kteří vnímají peníze jako důležitou součást života.
 • Pro lidi, kteří si myslí, že nikdy nebudou mít dostatek peněz.
 • Pro všechny, kteří jsou dokonce i zadlužení a hledají jak z toho ven.
 • Pro ženy i muže libovolného věku, kteří se chtějí mít lépe po celý život.
 • Pro ty, kteří hledají způsob jak dosáhnout finanční svobody!
 • A také i pro toho, kdo si řekne "nemám na to peníze", ať to změníte!

Jste to vy? Pak byste tam měli 100% být taky!

Měli byste ještě vědět, že trénink je intenzivní a poskytne vám obrovskou hodnotu, která minimálně 100 násobně převyšuje kurzovné, jelikož to, co se tam naučíte a dozvíte, vám může přinést celé jmění, když předané znalosti využijete. Zároveň je to jak nejspíše víte investice do vašeho vlastního vzdělávání, tedy nabité znalosti a dovednosti vám už nikdy nikdo nevezme. Naučte se myslet jako dolaroví milionáři a život už nikdy nebude takový, jako dřív. Bude bohatší!

Cenu za trénink jsme se snažili nastavit tak nízko, jak jen je to možné vzhledem k nákladům na celou akci a prostorové a technické zajištění, neboť Radkovou osobní vizí je učinit tento svět lepším místem a pomoci těm, kteří jsou ochotní na sobě pracovat a pak to i předávat dál (svým blízkým, rodině a dětem).

Rezervujte si své místo ihned tlačítkem níže, kde si můžete zvolit výši investice do sebe dle typu vstupenky - GOLD, V.I.P. a PLATINUM. Místa se rychle vyprodávají, pospěšte si, než bude kapacita sálu obsazena.

Porovnání vstupenek naleznete zde včetně cenových úrovní.

Získáte navíc také tištěný pracovní manuál a tréninkové materiály.

POZOR - máme již jen 12 zvýhodněných míst v sále! 

TIP: Vezměte na trénink i svého partnera/ku nebo někoho blízkého a pomozte aktivovat milionářské myšlení i jim a tím zlepšit i jejich finanční situaci, budou vám za to navždy vděční.

Tak na co ještě čekáte? Akce je 1. předpokladem úspěchu!

VYBRAT VSTUPENKU a VYKROČIT VSTŘÍC FINANČNÍ SVOBODĚ »

POSPĚŠTE SI. Místa se rychle vyprodávají. Chytněte svou židli v sále.

Unikátní 1 000 000 Kč GARANCE!

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz, pokud usoudíte na místě po jeho celém absolvování, že vám nic nedal a strategie a znalosti, co jste získali, vám nemohou přinést alespoň 1 000 000 Kč ve vašem životě. Nic tedy neriskujete.*

Věřím, že budete nadšení tak, jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse.

Máte moje slovo.

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek
Pavel Holoubek účastník tréninku

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec sportovec

A ano, učíte se od nejlepších...

Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů

Robert Kiyosaki, multi-milionář a finanční guru

Robert Kiyosaki, multi-milionář a finanční guru

Randy Gage, známý multi-milionář v US

Randy Gage, známý multi-milionář v US

Andy Harrington

Andy Harrington, britský multi-milionář

Sandy Jadeja, další dolarový multi-milionář

Sandy Jadeja, další dolarový multi-milionář

Tréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity Radek Karban, který se 12 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, jako je např. otec finanční gramotnosti Robert Kiyosaki, nebo Brian Tracy či Jack Canfield. Je autorem knihy a bestselleru Aktivuj svůj potenciál, který má doma přes 10 000 Čechů. Radkovou vizí je pomáhat lidem k naplněnějšímu, svobodnějšímu a bohatšímu životu.

Radek s vámi bude sdílet to nejlepší, co se naučil při svých cestách za mentory amerických miliardářů v Kalifornii a na Floridě. Založil několik společností a v byznyse se pohybuje již 15 let. Zná se s celou řadou českých boháčů, kteří se ke svému jmění vypracovali - od nuly až k vysněným milionům.

V ČR uspořádal přes 70+ 3denních tréninků a desítky seminářů a jeho kurzy prošlo již přes šet tisíc lidí. Sleduje ho přes 30 000+ fanoušků na sociálních sítích. Jste u něho v nejlepších rukách, protože to, co říká, sám žije.

Těšit se můžete zároveň na tréninku na další multi-milionáře a TOP experty z oboru financí a investic!

Oldřich Rejnuš

prof. Ing. Oldřich Rejnuš, CSc.

Profesor Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity a Fakulty podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.

Autorem ojedinělé publikace věnující se principům a zákonitostem fungování finančních trhů  s názvem „Finanční Trhy“. Přednášel například na známé konferenci Vyšehradské fórum.

Absolvent magisterského studijního oboru Ekonomika a řízení a vědecké aspirantury na fakultě strojní VUT v Brně. V roce 1994 habilitován na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně v oboru Finance, v roce 2003 jmenován profesorem v oboru Odvětvová ekonomika a management.

Je členem vědecké rady Fakulty podnikatelské VUT v Brně a vědecké rady Vysoké školy finanční a správní v Praze. V minulosti byl členem „Moravské záchranné ekonomické komise“ jihomoravského hejtmana.

Arnošt Štěpánek

Jak se umět "prodat" jako člověk a zvýšit svou hodnotu

Arnošt vystudoval 2 vysoké školy, vzdělával se v Londýně i v San Francisku, kde získal licenci kouče ORSC. Svou první firmu založil už před 20 lety. Působil také jako manažer skupiny VW. Vlastní rozsáhlé portfolio nemovitostí i firem, které vybudoval, a už dlouho tak patří mezi české šťastné multi-milionáře. (můžeme prozradit, že jde o více než jen pár desítek milionů korun)

Arnošt je příkladem úspěšného vizionáře a podnikatele, který umí skvěle diverzifikovat rizika a umí dotahovat nápady do zdárného konce.

Baví ho pomáhat druhým a ukazuje jim, jak se umět prodat tomuto světu a jak zvýšit svou osobní hodnotu a napákovat ji. Rád pomůže i právě vám vším, co mu přineslo jmění, které ho právem řadí mezi nejbohatších 0,25% Čechů. Nasajte jeho know-how a popovídejte si s ním na tréninku Myšlení Milionářů živě!

Jiří Janoušek

Expert na cenné kovy a budování bohatství

Jirka je vizionář a tvůrce hojnosti a pohybuje na mezinárodní rovině mezi EU, Švýcarskem a USA. Má za sebou přes 15 let zkušeností. Za 7 let dosáhl s firmou obratu 150 000 000 Kč a má přes tisícovku klientů. Věnuje se obchodování se zlatem a stříbrem a drahými kovy.

Baví ho ukazovat lidem cestu, jak lze bohatství vytvářet a jak uchovávat hodnotu peněz dlouhodobě. Inspiruje vás svými zkušenostmi a konkrétními strategiemi.

Na tréninku vám také prozradí způsob, JAK VYGENEROVAT NA BLÍŽÍCÍ se velké finanční krize velký balík a místo ztrát si připsat tučný zisk! To chcete vědět!!

Tajný host (dolarový multi-milionář)

Osobnost, kterou v obchodě nepotkáte

Bohatí lidé nestojí o to, aby byli vidět. Mají rádi své soukromí a své firmy řídí skrze své ředitele. Sami tak mají čas na to, co je baví. A to je příklad jedné osobnosti, která zavítá na tento trénink.

Nechte se překvapit na místě, co je tento člověk zač, co už dokázal a jak vybudoval firmu s obratem 1,5 miliardy Kč. Kvůli bezpečnosti nemůže být jméno odhaleno mimo akci. Děkujeme za pochopení.

Trénink je v jediném termínu a to 18-20. října 2019 v Roztokách u Prahy