PROČ většina lidí NIKDY ve svém životě nedosáhne finanční svobody? A to i přes to, že mají slušnou práci (nebo dokonce dvě), šetří a spoří až do důchodu? Jak je to možné!?

Odhalte pravdu a vykročte k finanční svobodě!

Radek Karban vám přináší do ČR

MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ

18 - 20. říjen 2019 | PRAHA

Jedinečný trénink, který navždy změní vaši finanční budoucnost.

Ať toto není i váš příběh...

Statistika je taková, že většina lidí pracuje celý svůj život a žije v přesvědčení, že pokud budou šetřit a pilně pracovat, budou se ve stáří mít dobře. Bohužel existuje klíčová příčina, která jim brání, aby se někdy stali finančně zcela svobodní a žili život na úrovni po kterém sní.

Není to dokonce ani o stavu ekonomiky. Alespoň na ní nezáleží tolik, jak si mnozí myslí.
Dokonce to není ani o tom, jak moc vysoký je váš příjem, jako kolik z něho dokážete odložit stranou.  
A už vůbec to není o tom, kolik desítek hodin týdně strávíte prací, jako o tom, jak se umíte "prodat"!

Kořen toho všeho je totiž v tom, co dělají BOHATÍ JINAK oproti CHUDÝM a PRŮMĚRNÝM.

Tajemství proč jsou bohatí bohatší a chudí chudší

Dlouho mi vrtalo hlavou, jak je možné, že pokud chudý člověk vyhraje v soutěži 10 000 000 Kč, do 5 let z toho nemá ani korunu. Jak je možné, že když multi-milionáře okradete o všechen jeho majetek, vypálíte mu barák a seberete mu jeho auta a firmy, do několika let své impérium vybuduje znovu od nuly a brzy září tak, jako nikdy před tím?

Ta podstata PROČ je to tak, je hlubší, než si lidé připouštějí.
Je tak klíčová, že si dovolím tvrdit, že KAŽDY Z VÁS může být bohatý.

KAŽDÝ Z VÁS může mít dům a majetek po kterém kdy snil, mít pasivní příjem ve standardu života milionářů a dokonce… nemuset nikdy znovu chodit do práce.


Za předpokladu, že dojde ke změně v jedné jediné věci. 

Jaká to je?

Správná kombinace k bohatšímu životu je…

Než vám to prozradím, řeknu vám, jak jsem k tomu došel.

Mé jméno je Radek Karban a už od mala jsem toužil dopřávat si luxusu, cestovat bez omezené peněženky a být v kolektivu lidí, kteří mají největší dopad v tomto světě. Dostat se mezi multi-milionáře a být zkrátka s těmi nejúspěšnějšími.

Nevyrostl jsem však v bohaté rodině. Mí rodiče nebyli žádní podnikatelé, nezdědili miliony, dokonce jsme ani nebydleli v domě, ale v pronajatém družstevním bytě 2+kk v paneláku, který byl skoro na spadnutí. A žádný bohatý strýček nebyl taky v dosahu. Neměl jsem tak ŽÁDNÉ předpoklady k tomu, že by tomu mohlo být v budoucnosti jinak.

Až na jednu věc… Můj sen žít výjimečný život, který jsem viděl ve filmech a na poštovních známkách, které jsem už roky sbíral. A obrovské odhodlání díky bojovým sportům, které jsem v tu dobu denně trénoval. 

V 16ti jsem tak začal známky prodávat. V tu dobu zakládám svůj internetový obchod a vypadá to na světlé zítřky, peníze přicházejí. Ve 20ti jdu do Prahy na vysokou a zakládám tam se dvěma kamarády internetovou společnost.

Nevycházelo to však tak, jak bych si přál. Opakovaně jsem narážel do zdi a nevěděl co dělat - jeden měsíc to šlo nahoru, druhý katastrofa. Dokonce jsem se musel šíleně zadlužit 5ti miliony, abychom to poplatili a dostáli závazkům. Asi si umíte představit, jak mi bylo... stres...napětí... obavy...a to ještě po usilovné dřině více jak 16ti hodin 7 dnů v týdnů po dobu několika let "workoholismu". To bylo na zhroucení. A já k tomu ještě vážně onemocněl... 

V ten okamžik jsem si řekl "DOST! To stačí!" a něco ve mně hlasitě řvalo "Radku musíš to změnit, pokud se nechceš  propracovat až do smrti!". A já si vzpomněl na své ambiciózní sny a cítíl hořkost a lítost nad tím, že mi uběhlo 8 let života a nic se nezměnilo. A tak přišlo rozhodnutí. Do roka a do dne si ty sny začít plnit!

A tak jsem začal studovat intenzivně dnem i nocí lidi, kteří byli velmi úspěšní a měli výsledky. Objednal desítky knih, že si paní pošťačka myslela, že na mé adrese vzniká nová knihovna. Pořád dokola a dokola mi však vrtaly v hlavě i po tom všem otázky: Co dělají JINAK ti nejúspěšnější na tomto světě? Proč jsou bohatí každý rok ještě bohatší? Jak dělají multi-milionáři to, že jsou jako MAGNET na peníze a příležitosti se jim jen hrnou? Nikde jsem na to nemohl pravdivou odpověď nalézt. 

Kdybych měl jen možnost si promluvit s lidmi, KTEŘÍ TO DOKÁZALI. Kteří to žijí. Mají vliv. Moc. Nekonečnou spoustu peněz. A zeptal se jich na to, mohlo by to vše změnit... Robert Kiyosaki. Donald Trump. Bill Gates. Steve Jobs. T. Harv Eker. Randy Gage...  

Ano přiznávám, chtěl jsem ROZLUŠTIT KÓD JAK TO TI BOHATÍ DĚLAJÍ. A ZKOPÍROVAT TO!

A tak jsem se rozhodl, že veškeré své peníze, které mi ještě zbyly, investuju do svého vzdělání a odjedu za nimi do Ameriky. K některým jsem musel cestovat doslova po celém světě. A hledal ty, kteří někde vystupovali, abych je mohl poznat a doufal, že mě neodmítnou a projdu skrz ochranku. A řeknu vám, měl jsem štěstí! Se spoustou z nich se mi podařilo mluvit a pokládat jim sofistikované otázky, abych se co nejvíce dozvěděl o tom, v čem jsou TAK JINÍ, že patří mezi 1% nejúspěšnějších na světě.

A právě tohle mi změnilo život po finanční stránce, protože jsem se dozvěděl a pak i naučil něco, co 99% lidí nezná a proto jsou s financemi tam, kde jsou, a v médiích se to v životě nedozví.

Zajímá vás to? 

Většina lidí to NEVIDÍ!
A tak hledají jinde. Marně.

EXISTUJE 1 VĚC, KTEROU MAJÍ VŠICHNI TITO LIDÉ SPOLEČNOU!

Donald Trump, Mark Zuckerberg, Warren Buffet, Sir Richard Branson, Oprah Winfrey

Tito lidé přemýšlejí jinak, než většina lidí. Ten zásadní rozdíl je v jejich ZPŮSOBU MYŠLENÍ. V tom, jak jsou vnitřně nastaveni k bohatství a hojnosti. Jaký mají VZTAH k penězům. A to je tak klíčové, že i když mnoho z nich v minulosti zkrachovalo, zažili pády na burze, pády ekonomiky, dokázali se dostat rychle zase zpátky a získat před všemi NÁSKOK.

Osvojili si totiž… MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ.

A to je tak silný program, který jim navždy zabezpečí prosperitu, po které většina lidí touží. Prosperitu po stránce MATERIÁLNÍ. Prosperitu po stránce DUŠEVNÍ POHODY. Prosperitu po stránce dostatku VOLNÉHO ČASU na sebe, svou rodinu a své nejbližší. Nehoní se každý den za penězi. Nepracují přesčasy. A mnozí z nich dokonce už nemusejí pracovat vůbec.

Zatímco většina lidí dnes hledá peníze TAM VENKU. Zkoušejí změnit práci…vypracovat se na vyšší a náročnější pozici…. Zkoušejí podnikat na burze (i když 98% lidí na ni skončí hůře než když s ní začali)… Zkoušejí rozjet svůj byznys (i když podle statistiky 90% společností do 5 let zkrachuje)... Zkoušejí MLM a oblast finančnictví a poradenství (i když 95% lidí to do roka zabalí) atd.

Jenže TAM VENKU se NIKDY změna neuskuteční.
Jediný způsob, který vede ke změně je změna uvnitř nás.

A tak milionáři mají něco, co tvoří jejich osobnost = MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ.

Pochopili to. Vypěstovali si to. Vybudovali to. A mají to. Ano, je to způsob myšlení.

RADKU, je to opravdu tak mocné? Možná až nespravedlivé?

Mnozí lidé pracují od rána do večera a čas na sebe mají na pár týdnu ročně, když odjedou na dovolenou. Někteří však mají i dvě či tři práce a celý svůj život tvrdě pracují. Možná se tak zdá nespravedlivé, že i když jsou tito lidé poctiví, dělají rukama, nohama, hlavou všechno možné… ty peníze prostě nepřichází.

Rozumím jim. Také bych byl naštvaný na celý svět, jak je toto možné... A raději se nechal přesvědčit, že bohatí a milionáři to prostě museli někde “nakrást” nebo zdědit.

Faktem však je, že 80% multi-milionářů podle statistik si svůj majetek vydělalo za svůj vlastní život svým vlastím přičiněním, jen 20% lidí ho zdědilo (a častokrát o něj přicházejí, jelikož s ním neumějí nakládat).

Kdybych osobně nepoznal tolik dolarových milionářů, tolik skvělých a pozitivních lidí, možná bych tomu také nikdy neuvěřil. Fakt je však ten, že jejich vnitřní nastavení jim dává tuto konkurenční výhodu oproti 95% ostatních lidí. Nenarodili se s tím. Naučili se to.

Víte, naše mysl je velmi náchylná na různé podněty z okolí, které opakovaně slyšíme. Proto nás umí dokonale ovlivnit prostředí, ve kterém jsme vyrostli. Naši kamarádi. Rodina. A pokud nám nedávají dostatek odvahy, nadšení a správných funkčních myšlenek a postupů právě ve vztahu k penězům a bohatství a jak s ním pracovat, dostáváme se do průměru či podprůměru, ať chceme, nebo nechceme. Je to síla tzv. sugescí a těm se obtížně brání.

Chcete důkaz? OK, doplňte nakonec těchto vět to, co vás napadne jako první:

-> Peníze jsou….

-> Být bohatý je….
-> Mít víc než ostatní je…
-> Nikdy nebudu bohatý, protože…..

-> Nechutně bohatí lidé jsou…
-> Peníze je …. vydělat

Vidíte, co vás v první okamžik o bohatství, prosperitě a hojnosti napadá? Všimli jste si toho, co vám vaše mysl automaticky předkládá?

Pokud jste odpovídali věci pozitivní, tj. že být bohatý je vám určeno, mít více než ostatní je správné, že bohatí lidé jsou v životě velmi úspěšní atd., pravděpodobně jste na tom s penězi dobře.

Jestli vaše první myšlenky však byly takové, že peníze jsou špatné, je těžké je vydělat, kazí charakter, jsou nástrojem zla, mít víc než ostatní je hamižné a není to správné, nechutně bohatí lidé jsou zloději a podvodníci atd., je jisté, že aktuálně nemáte ani pasivní příjem, ani finanční nezávislost, ani nejste šťastní se svou prací a majetkem.

Dobrá zpráva je však ta, že toto nastavení se DÁ ZMĚNIT. Ano, všechno to bohatství leží ve vás a vaší mysli. Pojďte si dokázat, že to MŮŽETE ZMĚNIT.

AKTIVUJTE MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ
JEDNOU PROVŽDY!

Představte si, že ve svém životě nemusíte pracovat. A vše děláte jen pro pocit vnitřního naplnění.

Ležíte u svého bazénu ve vile na pláži s bílým pískem a křišťálově čistým azurovým mořem. Příjemně svítí sluníčko, cítíte lehký vánek na svých tvářích, obloha je modrá bez jediného mráčku a nemusíte vůbec nic. 

Vedle sebe máte svého partnera, se kterým budete za chvíli sledovat rudý západ za mořem a povídáte si zároveň o tom, co za dobrotu si pak dáte od vašeho šéfkuchaře k večeři. Už se vám sbíhají sliny! 

Nacházíte se v Indonésii na ostrově Bali, který je vyhlášený jako jedna z nejkrásnějších zemí na světě a přezdívaná ostrov Bohů a tisíce úsměvů. Je vám skvěle!  

Ano, jste na svém oblíbeném místě, kde zažíváte ty nejkrásnější chvíle pořád a pořád. Nemusíte nic. A zároveň máte všechno. A víte, že na vašem účtu je dostatek peněz, abyste tímto způsobem života mohli žít už napořád. Když budete chtít. Anebo se jednoduše přesunete jinam… na venkov… do hor… odjedete do Austrálie… nebo na Maledivy či kam VY chcete.

Přáli byste si mít také takový život? A žít ho se svými nejbližšími, partnerem/kou, či vašimi dětmi? Jste tomu blíže, než jste si možná kdy připouštěli. Ani já jsem netušil, jak rychle se k tomu lze přiblížit, než se to stalo. AKTIVOVAL jsem myšlení milionářů jednou provždy.

A tak dnes učím, jak to lze udělat a změnit vaše vnitřní nastavení tak, aby to jakýkoliv člověk mohl žít. A je jedno, jakého dosáhl vzdělání. Dokonce nezáleží ani na tom, z jaké pochází rodiny, jaké má geny, či kolik má či nemá dnes v peněžence. To podstatné na čem jediném záleží je VŮLE a CHUŤ K ROZHODNUTÍ. K rozhodnutí pochytit to, nasát to do sebe, a stát se ŠŤASTNÝM MILIONÁŘEM.

Šťastný milionář je ten, kdo má dostatek volného času na sebe a své nejbližší. A také ten, kdo má takový příjem, že si může dovolit na rok odjet a celý ho procestovat v nejkrásnějších místech této planety. A také ten, kdo se nemusí nijak uskromňovat, omezovat, je plně svobodný a když si chce něco dopřát, koupit, zažít, vidět… má na to dostatek peněz. A hlavně - další peníze mu samy přibívají v momentě, kdy si svůj život užívá. Je pak plný radosti, nadšení a zároveň vděčnosti, že takový život může žít.

Chcete i VY být ŠŤASTNÝM MILIONÁŘEM?

Vytvořil jsem po více jak 12 letech praxe v oblasti podnikání a rozvíjení potenciálu trénink MYŠLENÍ MILIONAŘŮ. Ukazuji v něm, jak aktivovat svou milionářskou mysl tak, jako to udělali ti nejúspěšnější na naší planetě. Vyzpovídal jsem multi-milionáře a mentory jedněch z nejbohatších lidí, jaké si dokážete představit. Pochopil jsem klíčové rozdíly v jejich přístupu, vnitřním nastavení a myšlení. A to dnes po vlastní zkušenosti sdílím i právě s vámi.

Chci, abyste si i vy vytvořili svou finanční nezávislost.

Vytvořili si skvělou budoucnost a zároveň budoucnost pro své děti a jejich děti. Nenabízím žádné návody jak zbohatnout zázračně přes noc. Nenabízím žádné finanční produkty ani služby. Stejně tak se ani nemůže stát to, že přijdete na tento trénink a hned další den vám přistanou miliony na účtu. Ostatně to sami víte, že by byl holý nesmysl.

To, co se však stane, je to, že vaše vnitřní nastavení sepne jako spínač tak, že začnete mít myšlení milionářů. A přesvědčení a programy, co vám bránily být bohatými a úspěšnými lidmi se přepíší novým posilujícím vnitřním nastavením. 

Za 3 dny vám poskytnu spolu s celou řadou českých boháčů a expertů na budování pasivních příjmů také jasné návody, konkrétní postupy a převratné strategie, které FUNGUJÍ a jsou OVĚŘENÉ a vyzkoušené v PRAXI. Triky fin. guru, které vám výrazně pomohou zkrátit cestu k finanční svobodě a nezávislosti. Mít více času na sebe a dělat to, co milujete!

OK, Radku jak mi tedy pomůžeš aktivovat myšlení milionářů?

To nejsilnější, co jsem se kdy naučil a pomohlo nejen mě jako i tisícům lidí, kteří prošli mými tréninky je to, že se lidé nejsnáze věci naučí a pochopí PROŽITKEM. Proto na svých tréninzích využívám prožitkové a změnové techniky, NLP a praktická cvičení, díky kterým je snadné a reálné vytvořit změnu, po které toužíme. A to je to, co já dělám oproti jiným v této oblasti jinak.

Proto se na tomto 3-denním tréninku MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ setkáte se spoustou emocí, zážitků, cvičení, technik a obrovské vlny energie, která pomůže proměnit staré vzorce v myšlení na nové silné vzorce těch, kteří MAJÍ finanční nezávislost. MAJÍ život, ve kterém už nemusejí pracovat. MAJÍ tučné sumy na svých účtech, čas na sebe a své nejbližší. Získáte opravdu to samé, co by vám o penězích řekli, prozradili a naučili vás multi-milionáři a TOP ředitelné nadnárodních korporací.

Máte se na co těšit!

Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů

Robert Kiyosaki, multi-milionář a finanční guru

Robert Kiyosaki, multi-milionář a finanční guru

Randy Gage, známý multi-milionář v US

Randy Gage, známý multi-milionář v US

Andy Harrington

Andy Harrington, britský multi-milionář

John Lee, další dolarový multi-milionář

John Lee, další dolarový multi-milionář

Vykročte na cestu k finanční SVOBODĚ!
Nikdy dříve to nebylo jednodušší než dnes.

AKTIVUJTE MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ JEDNOU PROVŽDY

Na tréninku MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ zažijete, naučíte se a integrujete do sebe klíčové principy prosperity a hojnosti a ověřené know-how jak dosáhnout finančního úspěchu v jakékoliv ekonomice, které fungují právě teď. Dostanete do rukou také konkrétní nástroje, které využívá každý velmi bohatý člověk, stejně jako se naučíte návyky nejbohatších lidí světa, abyste z nich mohli těžit celý svůj život. Na tréninku tak zjistíte...

 • Jak odstranit limitující přesvědčení o penězích, bohatství a hojnosti pocházející z vaší minulosti, které by vám jinak navždy blokovaly cestu k životu, po kterém toužíte, i když byste pracovali od rána do večera a uskromňovali se po celý život.
 • Co udělat proto, abyste dosáhli opravdové finanční nezávislosti (vytvoříte si svůj vlastní dlouhodobý plán a strategii, která k tomu povede). Navíc uslyšíte i nejnovější trendy v oblasti vytváření pasivních příjmů.
 • Pochopíte klíčová pravidla, kterými se řídí bohatí a úspěšní oproti chudým a neúspěšným. Zjistíte kde jste, jaké máte mezery a jak to změnit.
 • Zresetujete svůj finanční termostat a nastavíte si své cíle, čísla a milníky tak, abyste příští měsíce opravdu pocítili silnou změnu.
 • Dozvíte se rozluštěnou šifru, kterou před vámi skrývala většina z TOP 30 nejbohatších lidí světa. Osvojíte si i slovník bilionářů, jak sami sebe nastavují na rekordní úspěch.
 • Začnete opravdu milovat peníze a procesem aktivace hojnosti vytvoříte předpoklady, že začnete na peníze doslova "narážet", kudy budete chodit.
 • Dostanete do rukou 7 přesných postupů, které stačí zkopírovat a okamžitě nastartují tok velkého pasivního bohatství. Můžete je dokonce naučit i svou rodinu a pomoci i jim!
 • Zažijete legendární techniku, která ve vás vytvoří silný pocit odvahy, sebejistoty a zapálí ve vás touhu vytvářet opravdové výsledky v čemkoliv, do čeho se pustíte. Štěstí přeje odvážným a proaktivním, buďte jimi na 100%!
 • Pochopíte důležitý systém správy a rozdělování peněz v domácnosti, který povede k větší spokojenosti mezi vámi a vaším partnerem.
 • Uvidíte své "finanční JÁ", pochopíte co vám dávalo v minulosti a proč je dobré mu poděkovat a nechat přijít nové finanční já, které vás přenese do skvělé budoucnosti a bude vás plně vnitřně podporovat, aby se z nehmotného stalo hmotné a viditelné.
 • Naučíte se systém 7 zlatých pohárů a jaké typy účtů bohatí využívají a kam přelévají peníze, aby se jim zlepšovala kvalita jejich života a nezařízli slepičku, která jim snáší zlatá vajíčka.
 • Zjistíte, jak zvýšit svou osobní hodnotu a umět se prodat jako zaměstnanec, manažer, živnostník nebo i majitel firmy, a zvýšit tak o 10-40% své příjmy během 3 měsíců! To si zamilujete, protože budete umět "prodat sami sebe" v tomto světě!

Tím to však zdaleka nekončí… Čtěte dál! 

OBJEVTE TAJEMSTVÍ MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ

Pokročilý 3-denní trénink Myšlení Milionářů se uskuteční pouze jednou v roce 2019, a to v termínu 18. až 20. října 2019 v Roztokách u Prahy (pátek až neděle). Je nutné se na něj registrovat a mít včas vstupenku opravňující účast. Zakoupení na místě není možné. Ubytování na místě je stále k dispozici, parkování zdarma, na metro 10 min, do centra Prahy 15-20 min. Lidé na trénink lítají dokonce i z Anglie, Švýcarska či Dánska! Je tak snadné tam být a dát PRIORITU své zářivé budoucnosti!

Tento trénink je určený:

 • Pro ty, kteří hledají způsob jak dosáhnout finanční svobody!
 • Pro ty, kteří podnikají nebo podnikat chtějí.
 • Pro lidi, kteří se zajímají o způsoby investování a pasivní příjmy.
 • Pro všechny, kteří jsou dokonce i zadlužení a hledají jak z toho ven.
 • Pro ty, kteří chtějí osobně potkat české boháče a networkingovat.
 • Pro ty, kteří chtějí umět zvýšit svou osobní hodnotu, značku a mít dopad!
 • A také i pro toho, kdo si řekne "nemám na to peníze", ať to změníte!

Jste to vy? Pak byste tam měli 100% být taky!

Měli byste ještě vědět, že trénink je intenzivní a poskytne vám obrovskou hodnotu, která minimálně 100 násobně převyšuje kurzovné, jelikož to, co se tam naučíte a dozvíte, vám může přinést celé jmění, když předané znalosti využijete. Zároveň je to jak nejspíše víte investice do vašeho vlastního vzdělávání, tedy nabité znalosti a dovednosti vám už nikdy nikdo nevezme. Naučte se myslet jako dolaroví milionáři a život už nikdy nebude takový, jako dřív. Bude bohatší!

Cenu za trénink jsme se snažili nastavit tak nízko, jak jen je to možné vzhledem k nákladům na celou akci a prostorové a technické zajištění, neboť Radkovou osobní vizí je učinit tento svět lepším místem a pomoci těm, kteří jsou ochotní na sobě pracovat a pak to i předávat dál (svým blízkým, rodině a dětem).

Rezervujte si své místo ihned tlačítkem níže, kde si můžete zvolit výši investice do sebe dle typu vstupenky - GOLD, V.I.P. a PLATINUM. Místa se rychle vyprodávají, pospěšte si, než bude kapacita sálu obsazena.

Porovnání vstupenek naleznete zde včetně cenových úrovní.

Získáte navíc také tištěný pracovní manuál a tréninkové materiály.

 POZOR - vstupenky rostou s blížícím se datem vzhůru   

Můžete ušetřít tisíce, když rezervujete místo ihned! Pospěšte si!
Dnes oproti běžné ceně můžete dost ušetřit. Neváhejte.

TIP: Vezměte na trénink i svého partnera/ku nebo někoho blízkého a pomozte aktivovat milionářské myšlení i jim a tím zlepšit i jejich finanční situaci, budou vám za to navždy vděční.

Tak na co ještě čekáte? Akce je 1. předpokladem úspěchu!

VYBRAT VSTUPENKU a VYKROČIT VSTŘÍC FINANČNÍ SVOBODĚ »

POSPĚŠTE SI. Místa se rychle vyprodávají. Chytněte svou židli v sále.

Naučíte se i systém Šťastný M. I. L. I. O. N. Á. Ř.

 • MYSL

  Ovládnete PRINCIPY MILIONOVÉ MYSLI™ – Elementární principy, jak jsou úspěšní a bohatí lidé nastavení vevnitř. Protože to vše tam venku je jen projekcí našich myšlenek a jednání.

 • INSPIRACE

  Stane se z vás doslova INKUBÁTOR MILIONOVÝCH NÁPADŮ™, takže najít mezeru na trhu a vytvořit nové podnikání nebo projekty bude pro vás již snadné!

 • LÁSKA k $

  Zažijete 5-krokový systém M.A.G.N.E.T.
 NA 
PENÍZE™ a bude pro vás pak již snadné mít s penězi pozitivní a krásný vztah. Naučíte se i umění přijímání i dávání, aby se kolotoč hojnosti roztočil.

 • IMPAKT

  PÁKA OSOBNÍ H.O.D.N.O.T.Y.™ vám pomůže najít vaše silné stránky a budete se tak umět snadněji prodat světu – svému šéfovi, firmám na pohovorech, partnerovi, či zákazníkovi.

 • OSOBNOST

  Víte, čím se bohatí odlišují od průměrných? Svým charizma. Tato FORMULE
 DOŽIVOTNÍ BO
HOHÁČE™ vám usnadní kontakty s úspěšnými lidmi a dostat se do prostředí milionářů.

 • NÁSTROJE

  Objevíte kompletní sadu užitečných nástrojů, jaké využívají velmi bohatí lidé a urychlí vaše výsledky – Neprůstřelný
 S.Y.S.T.É.M.
 TITÁNŮ™

 • AKCE

  Naučíte se unikátní NAKOPÁVAČ
 MASIVNÍ
 A.K.C.E.™, který vám pomůže lépe se namotivovat a najít své silné PROČ, abyste neprokrastinovali a nadvládu nepřevzala lenost.

 • ŘÍZENÍ PENĚZ

  STRATEGIE 
finančního toku 
BOHATSTVÍ™ jsou velmi důležitým předpokladem proto, abyste věděli KAM peníze přesouvat, aby se vám množily a vytvářely vám pasivní příjmy rychleji a rychleji.

Abyste si odnesli maximum, na tréninku pro vás vystoupí i multi-milionáři a experti z oboru financí!

prof. Ing. Oldřich Rejnuš, CSc.

Profesor Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity a Fakulty podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.

Autorem ojedinělé publikace věnující se principům a zákonitostem fungování finančních trhů  s názvem „Finanční Trhy“. Přednášel například na známé konferenci Vyšehradské fórum.

Absolvent magisterského studijního oboru Ekonomika a řízení a vědecké aspirantury na fakultě strojní VUT v Brně. V roce 1994 habilitován na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně v oboru Finance, v roce 2003 jmenován profesorem v oboru Odvětvová ekonomika a management.

Je členem vědecké rady Fakulty podnikatelské VUT v Brně a vědecké rady Vysoké školy finanční a správní v Praze. V minulosti byl členem „Moravské záchranné ekonomické komise“ jihomoravského hejtmana.

Arnošt Štěpánek

Jak se umět "prodat" jako člověk a zvýšit svou hodnotu

Arnošt vystudoval 2 vysoké školy, vzdělával se v Londýně i v San Francisku, kde získal licenci kouče ORSC. Svou první firmu založil už před 20 lety. Působil také jako manažer skupiny VW. Vlastní rozsáhlé portfolio nemovitostí i firem, které vybudoval, a už dlouho tak patří mezi české šťastné multi-milionáře. (můžeme prozradit, že jde o více než jen pár desítek milionů korun)

Arnošt je příkladem úspěšného vizionáře a podnikatele, který umí skvěle diverzifikovat rizika a umí dotahovat nápady do zdárného konce.

Baví ho pomáhat druhým a ukazuje jim, jak se umět prodat tomuto světu a jak zvýšit svou osobní hodnotu a napákovat ji. Rád pomůže i právě vám vším, co mu přineslo jmění, které ho právem řadí mezi nejbohatších 0,25% Čechů. Nasajte jeho know-how a popovídejte si s ním na tréninku Myšlení Milionářů živě!

Jiří Janoušek

Expert na cenné kovy a budování bohatství

Jirka je vizionář a tvůrce hojnosti a pohybuje na mezinárodní rovině mezi EU, Švýcarskem a USA. Má za sebou přes 15 let zkušeností. Za 7 let dosáhl s firmou obratu 150 000 000 Kč a má přes tisícovku klientů. Věnuje se obchodování se zlatem a stříbrem a drahými kovy.

Baví ho ukazovat lidem cestu, jak lze bohatství vytvářet a jak uchovávat hodnotu peněz dlouhodobě. Inspiruje vás svými zkušenostmi a konkrétními strategiemi.

Na tréninku vám také prozradí způsob, JAK VYGENEROVAT NA BLÍŽÍCÍ se velké finanční krize velký balík a místo ztrát si připsat tučný zisk! To chcete vědět!!

Ladislav Vávra

Expert na obchodování na burze a kryptoměny

Ladislav obchoduje akcie, komodity, párové měny a kryptoměny již přes pět let a z toho dva roky s kryptoměnami. Je certifikovaný NLP practitioner, kdy využívá technik přeprogramování svého podvědomi k úspěšnému obchodování. Znalosti čerpal a nadále čerpá od špičkových obchodníků a koučů. Prošel desítkami kurzů v různých oblastech osobního rozvoje. Jeho cílem je Vás inspirovat k možné cestě pasivního příjmu a jak lze snadno a bezpečně začít i když nemáte technické nadání, předchozí zkušenosti anebo netušíte CO a JAK.

Tajný host #1 (dolarový multi-milionář)

Život ve finanční svobodě žije už dlouhé roky

Říká, že měřítkem úspěchu JSOU peníze. Jsou měřitelné, viditelné a hmotné. Umožňuje jejich inteligentní a chytré investování zázrak, který se jmenuje NÁSOBENÍ.

Naučí vás, jak peníze násobit, zatímco spíte. Jak vydělávat, zatímco ostatní musí věnovat čas tvrdé práci. Jak by se vám líbilo poznat osobnost, která ve finanční hojnosti žije dlouhé roky a zároveň je ochotná podělit se o svůj postup bez obalu a rovnou k věci?

Tajný host #2 (dolarový multi-milionář)

Osobnost, kterou v obchodě nepotkáte

Bohatí lidé nestojí o to, aby byli vidět. Mají rádi své soukromí a své firmy řídí skrze své ředitele. Sami tak mají čas na to, co je baví. A to je příklad jedné osobnosti, která zavítá na tento trénink.

Nechte se překvapit na místě, co je tento člověk zač, co už dokázal a jak vybudoval firmu s obratem 1,5 miliardy Kč. Kvůli bezpečnosti nemůže být jméno odhaleno mimo akci. Děkujeme za pochopení.

(vezměte prosím na vědomí, že hosté se mohou měnit bez předchozího upozornění)

Jedinečný trénink Myšlení Milionářů ŽIVĚ již 18-20. října 2019

Začnete říkat ANO svým snům! ANO finanční nezávislosti! ANO bohatému a plnému životu!

VYBRAT VSTUPENKU a VYKROČIT VSTŘÍC FINANČNÍ SVOBODĚ »

POSPĚŠTE SI. Místa se rychle vyprodávají. Chytněte svou židli v sále.

Víte, že... Investice do sebe jsou ty nejhodnotější a nejsmysluplnější investice v životě! Co je víc, než zainvestovat do sebe a svého rozvoje? Miliardáři to vědí. Víte to i Vy?

Vyjděte vstříc lepšímu životu.
Ten nejlepší čas na změnu je TEĎ!
Samo se nikdy nic nezmění.

JEN AKCE VYTVÁŘÍ VÝSLEDKY!

Proto se přihlaste teď na trénink
MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ ŽIVĚ!

Unikátní 1 000 000 Kč GARANCE!

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz, pokud usoudíte na místě po jeho celém absolvování, že vám nic nedal a strategie a znalosti, co jste získali, vám nemohou přinést alespoň 1 000 000 Kč ve vašem životě. Nic tedy neriskujete.*

Věřím, že budete nadšení tak, jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse.

Máte moje slovo.

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek
Pavel Holoubek účastník tréninku

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec sportovec

Proč to dělám? Jsem si 100% jistý, že kvalita celého tréninku je na takové úrovni, že není možné, aby se váš život po finanční stránce nezlepšil. Sám jsem si tím stejným prošel a musel se to naučit, stejně jako to bohatí otcové učí své syny, aby pokračovali v jejich linii. Pokud jste hledali opravdu kvalitní trénink, který MÁ VÝSLEDKY a SILNÝ EFEKT, jste vítáni.

Chcete tedy zlepšit svou finanční situaci? Dosáhnout finanční svobody? A místo práce pro peníze nechat raději peníze pracovat pro vás? Pokud ano, pak je tento trénink přímo pro vás.

A prosím, naučte po tréninku milionářskému myšlení i své děti (máte-li), protože na světě je peněz neomezené množství (investoři to moc dobře ví - mají problém kam peníze dávat, je nedostatek dobrých nápadů a lidí, kteří je zrealizují) a já dobře vím, že každý může být bohatý a mít se skvěle, když se pro to rozhodne a udělá akci.

Žijeme ve světe neomezených možností!
Tak na co ještě čekáte?

Moc se na vás osobně těším živě na akci!

 

 

- Radek Karban,
autor tréninku Myšlení Milionářů
autor knihy Proměň své sny v realitu!
NLP MASTER a trenér prosperity

18 - 20. října 2019 - Roztoky u Prahy

Objevte tajemství Myšlení Milionářů a váš život už nikdy nebude takový, jako dřív.

Čapnout místo v sále, než se po něm zapráší!

“Pokud chcete COKOLIV změnit va vašem materiálním světě, ve své realitě, pak se musíte NEJPRVE zaměřit na váš vnitřní svět! Jen tudy vede cesta k vaší finanční nezávislosti, která VYDRŽÍ!” - Radek Karban

UČÍTE SE OD NEJLEPŠÍCH.
Praxe a zkušenosti mluví za vše.

radek-certTréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity Radek Karban, držitel certifikace MASTER a New Code v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se 12 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, Harv Eker, Marie Diamond, Robert Kiyosaki, Steve Consalvez, Sir Richard Branson či Tolly Burkan. Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu.

Radek s vámi bude sdílet to nejlepší, co se naučil při svých cestách za mentory amerických miliardářů v Kalifornii a na Floridě. Jak klíčové je umět ovládat svůj STAV MYSLI. Jak změnit v sobě omezující přesvědčení. Je totiž držitelem také certifikace F.I.R.E. centra z USA na prožitkové techniky mající bleskové změny na naši psychiku. Založil společnost s více jak 30ti zaměstnanci s následným exitem.

Radek byl také několikrát v Indii a pozoroval místní, proč jsou tak šťastní a plni života i v horších podmínkách. Procestoval přes 62 zemí - Jižní, Střední i Severní Ameriku, Asii i Afriku. Získal tak obrovský rozhled k tomu, aby vám skutečně mohl předat TO NEJLEPŠÍ, co je k dispozici k trvalému životnímu růstu v tuto chvíli z celého světa. Investoval do svého vzdělání přes 2,3 milionu korun a považuje to za nejlepší investici vůbec. Mezi jeho zájmy patří cestování a vodní sporty a vystupování před lidmi, kteří chtějí změnit svůj život a to ho obrovsky naplňuje.

V ČR uspořádal již přes 69 tréninků a jeho kurzy prošlo již přes čtyři tisíce lidí. Je také autorem knihy Aktivuj svůj potenciál. Jste u něho v nejlepších rukách.

Víte, že... ???

Vědci v několika nezávislých studiích zjistili, že VÝSLEDNÝ STAV co lidé skutečně znají, umí a žijí má na svědomí odlišný přístup, jak nové znalosti a informace konzumujeme, jak je přijímáme.

Protože pokud něco jen slyšíme, můžeme si z toho odnést 5-10 procent.

Pokud něco jen vidíme (např. čteme knihu), odneseme si max. 15 procent.

Pokud to slyšíme i vidíme zároveň (sledujeme videa), odneseme si max. 20 procent.

Jenže pokud to zažijeme a vyzkoušíme na sobě, odneseme si 80 a více procent.

Proto je VELMI DŮLEŽITÉ, jestli se má něco reálně změnit v našem životě, přestat soustředit svůj čas a energii na čtení knihy a sledování videí, a raději ho investovat do skutečných akcí, které vám tento prožitek umožní.

Od toho také pořádáme 2-denní intenzivní trénink živě, aby se něco SKUTEČNĚ ZMĚNILO. A ne jen něco, jako HODNĚ. Protože my půjdeme v procentech "učení" ještě více nahoru. Existuje způsob, který vám umožní odnést si i 90 procent. A to znamená, že i kdybyste si koupili a zhlédli několik online tréninků, jen ŽIVÁ AKCE, kde to zažijete a dostanete pod kůži, vám umožní RYCHLÉ ZMĚNY, po kterých lidé tolik touží.

Ty opravdové změny v našem životě přijdou až ve chvíli, kdy si osvojíme nové návyky, které děláme každý den. A proto vás k tomu také povedeme postupnými kroky. My chceme, abyste pocítili opravdové změny ve svém životě.

Abyste po tomto tréninku měli

 • větší úspěch,
 • více peněz,
 • mysleli jako skuteční boháči,
 • získali charizma úspěšných lidí,
 • znalosti jak vytvářet pasivní příjmy,
 • dosáhli finanční svobody
 • a byli šťastný a měli naplněný život.

Chcete takovými lidmi být? Naučit se to? Získat nové schopnosti a nové ověřené taktické strategie k maximálnímu finančnímu úspěchu? Protože pokud ano, dnes je den, kdy je třeba učinit malý krok vedoucí k velkým výsledkům - přihlásit se na tento 3-denní živý trénink.

CHCI ZÍSKAT ZNAČNOU VÝHODU V TOMTO SVĚTĚ!

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy bude vyprodáno.

A TO NENÍ VŠECHNO! 🙂

Na tomto výjimečném tréninku můžete potkat spoustu nadšených a skvělých lidí. A to vám může přinést obrovskou hodnotu, několikanásobně převyšující cenu vstupenky.

Je totiž dokázáno, že naši lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí. Pokud tak potkáme nové podobně naladěné lidi našim směrem, máme hned lepší výsledky. Podporu. Motivaci. Chuť konat. A jdeme rychleji v životě nahoru.

Na této akci budou i úspěšní byznysmeni, majitelé firem, sportovci,
podnikatelé, manažeři, vlivní lidé, olympionici, experti a jiní úspěšní lidé.

A takové lidi právě můžete osobně potkat v obrovské energizující atmosféře.
Kontakty jsou dnes k nezaplacení. A nová přátelství jsou nevyčíslitelná!
Protože jen pouhé seznámení vám může přinést spoustu příležitostí.

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn, americký autor, spisoval a motivační spíkr

Organizační informace k tréninku

REGISTRACE

Každý kdo se chce zúčastnit tohoto tréninku se musí zaregistrovat před jeho začátkem. Registrace je otevřena dle harmonogramu vpravo. Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut.

VSTUPENKY

Vstupenka bude ihned odeslána na váš e-mail, který uvedete v objednávacím formuláři na těchto stránkách. Doporučujeme vytisknout si daný e-mail s sebou. Pokud kupujete vstupenku pro dvě osoby, přijde vám odkaz k nahlášení druhé osoby. Zakoupení na místě není možné.

LOKALITA a UBYTOVÁNÍ

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu ACADEMIC ****, který se nachází v Roztokách u Prahy. Sál je velmi dobře dostupný jak automobily (parkování zdarma před hotelem), tak městskou hromadnou dopravou (10 min na metro A nebo 15 min na Masarykovo nádraží).

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu, kde bude akce probíhat, abyste si odnesli co nejvíce a mohli zažít úžasnou atmosférů s vůní peněz a zajímavých osobností. Zajistili jsme vám sníženou cenu za pokoj za noc. Promo kód a info vám bude zasláno ihned po zakoupení vstupenky. Pokoje jsou ještě k dispozici, proto jednejte ihned, než se vyprodají.

Myšlení Milionářů ŽIVĚ

Pátek, 18. října 2019

8:30-9:30: Registrace účastníků
9:30: Otevření sálu a zahájení programu
21:30: Orientační ukončení dne

Sobota, 19. října 2019

8:15-9:15: VIP + PLATINUM exkluzivní blok
(9:00-9:15: Registrace účastníků - pozdě příchozí)
9:15: Otevření sálu a zahájení programu
(přestávka na večeři)
23:00: Orientační ukončení dne

Neděle, 20. října 2019

9:00: Otevření dveří
9:30: Zahájení programu
18:30: Orientační ukončení akce

Přestávky na oběd v PÁ/SO/NE budou mít 75 min.
V sobotu večer je plánován čas na večeři,
abychom mohli následně pokračovat ve večerním programu.
Občerstvení, zvýhodněné menu i pitný režim bude dostupné.

VYBRAT VSTUPENKU NA TRÉNINK(Pospěšte si. Poslední volná místa v sále!)

“Pokud jste se narodili chudými,

tak to není vaše chyba.


Pokud však chudnými zemřete,

tak to bude vaše chyba!”


- Bill Gates, Microsoft

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese radek (zavináč) radek (pomlčka) karban.cz

Organizátor:Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP.

Upozornění: Pořadatel tréninku ani autor těchto stránek nebere v žádné ze svých textů v úvahu investiční cíle, speciální investiční záměry, finanční situaci, ani specifické potřeby a požadavky konkrétního příjemce, a není zároveň poskytovatelem žádné z finančních či investičních služeb. Pokud není výslovně uvedeno jinak, jsou všechny texty určeny k informačním vzdělávacím účelům a neměly by být chápány jako: doporučení týkající se obchodních, finančních, investičních, právních, regulačních, daňových nebo účetních záležitostí ani rady týkající se zajištění rizika, doporučení nebo náměty týkající se obchodování, ani jako jakýkoli jiný typ vybídky ke konkrétnímu jednání, investování nebo rozložení investic. Všechny informace poskytované na tomto webu a/nebo tréninku jsou určeny výhradně ke studijním účelům a neslouží jako konkrétní investiční či obchodní doporučení. Nemůžeme nést žádnou zodpovědnost za možné zisky či ztráty aplikováním čehokoliv z osobních názorů jednotlivých autorů či spíkrů.