Radek Karban

„Každý může být bohatým a žít v hojnosti, ale ne každému se to splní. Hodně lidí není odhodlaných ve $ vzdělání vytrvat a osvojit si myšlení šťastného milionáře.“

Jak by se Vám líbilo být MAGNETEM NA PENÍZE?

Odemkněte si přístup k video-seriálu a webinářům zdarma hned teď:

#1 Mentalita boháčů

#2 Jediný způsob

#3 Okamžitý START

#4 Bezpečně a rychle

#5 VY a život v hojnosti

arrow

Lidová moudrost praví, že chceme-li v životě něco, co jsme nikdy neměli, musíme si osvojit něco, k čemu jsme se nikdy nedostali. Tato oblast není výjimkou. Objevte ve videích pohled, díky kterému můžete vygenerovat jmění.

Radek Karban
Radek Karban autor video-seriálu

Nezobrazuje se tlačítko?
Pak jednoduše klikněte sem.

Častá otázka: Je možné se k tomu dostat i bez Messengeru?

Bohužel není, toto je bezpečný a ověřený způsob, jak zajistit exkluzivitu obsahu pro ty, kdo to myslí se svou fin. budoucností vážně. Je to jen na Vás.

  • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse) nebo dolarový multimilionář a vizionář Randy Gage. Radek byl dokonce i v týmu samotného Tonyho Robbinse, #1 stratégia a majitele 150+ společností!
  • Radek procestoval za posledních 11 let 62 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
  • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP (směr moderní pozitivní psychologie), díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
  • Je autorem několika českých online tréninků, programu Maximální Potenciál a knihy Proměň své sny v realitu a BESTSELLERU Aktivuj svůj potenciál!
  • Radek věří, že "milionový" potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem. A Radkovou misí je zlepšit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme, protože každý si zaslouží mít v životě jen to nejlepší.
  • Radek založil Akademii Radka Karbana proto, aby pomohl co nejvíce lidem dosáhnout rychleji mnohem vyšší úrovně života, neboť si uvědomuje společenskou zodpovědnost síly prostředí a jeho vlivu i na další generace. Není to jeho práce, je to jeho poslání. A tak přistupuje ke všemu, co sdílí s lidmi - vede je do života, ze kterého si nebudou muset chtít brát dovolenou. Dovolenou se pro ně stane život sám.
Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů, USA

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$ a autor, USA

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu a knihy Tajemství

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Řekněte o tomto bezplatném video-seriálu svým přátelům a kamarádům, buďte první od koho se o tom dozví: