Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti a prosperitě. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

Vykročte na cestu finanční svobody, už dnes.
Zasloužíte si to. Zjistěte JAK na to ve videu.

[Zesilte si zvuk. V 6 minutě se dozvíte vše podstatné.]

Kdo to je a jaké má zkušenosti?

Radek Karban je expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance a prosperity. Pořádá pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost tréninky na celou řadu klíčových životních oblastí. To co učí žije. Není teoretik, ale praktik. Informace, které předává, jsou podložené, nikoliv vycucané. Sdílí s lidmi to nejlepší co funguje jemu i jeho klientům a osvědčilo se i u jeho mentorů z miliardového světa, primárně z USA. Jeho doménou je lidská mysl a jak ji využít na maximum a aby nám sloužila a pomáhala nám dosahovat výsledků, které chceme. Jeho tréninky si zamilovalo už přes 4500 lidí v České republice a zahraničí. Mnozí na ně létají z různých koutů Evropy a to opakovaně. To klíčové, proč se vzdělávat s Radkem je, že nepředává jen informace jako na internetu, jako vede lidi k osobní transformaci a proměně skrze nejsilnější nástroje lidské psychiky a změnu návyků. A právě o návycích jsou finance hodně - jeden s příjmem 25 tis. za měsíc utratí vše, stejně jako jiný s příjmem 75 tis. za měsíc. To klíčové jak se finančně chováme je totiž nás FINANČNÍ MINDSET MYŠLENÍ MILIONÁŘE nebo chudého. Vykročte s Radkem a dalšími do života finanční prosperity už dnes.

  • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse) nebo dolarový multimilionář a vizionář Randy Gage. Radek byl dokonce i v týmu samotného Tonyho Robbinse, #1 stratégia a majitele 150+ společností!
  • Radek procestoval za posledních 11 let 62 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
  • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP (směr moderní pozitivní psychologie), díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
  • Je autorem několika českých online tréninků, programu Maximální Potenciál a knihy Proměň své sny v realitu a BESTSELLERU Aktivuj svůj potenciál!
  • Radek věří, že "milionový" potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem. A Radkovou misí je zlepšit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme, protože každý si zaslouží mít v životě jen to nejlepší.
  • Radek založil Akademii Radka Karbana proto, aby pomohl co nejvíce lidem dosáhnout rychleji mnohem vyšší úrovně života, neboť si uvědomuje společenskou zodpovědnost síly prostředí a jeho vlivu i na další generace. Není to jeho práce, je to jeho poslání. A tak přistupuje ke všemu, co sdílí s lidmi - vede je do života, ze kterého si nebudou muset chtít brát dovolenou. Dovolenou se pro ně stane život sám.
Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů, USA

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$ a autor, USA

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu a knihy Tajemství

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Kdo za tím stojí?

 Radek Karban

Trenér v oblasti lidského potenciálu a prosperity.

Pomáhá firmám, podnikatelům, vrcholovým sportovcům a dalším lidem zvítězit a žít život naplno po všech stránkách, a to díky využití nejnovějších poznatků z vědy, neurovědy, pozitivní psychologie a NLP, ve kterém má certifikaci Master.

Je autorem několik knih a online programů.

Řekněte o tomto videu svým přátelům a kamarádům: