Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti a prosperitě. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

Vykročte na cestu finanční svobody, už dnes.
Zasloužíte si to. Zjistěte JAK na to ve videu.

[Zesilte si zvuk. Poslouchejte bedlivě CELÉ VIDEO!]

Naučíte se také systém Šťastný M. I. L. I. O. N. Á. Ř.

 • MYSL

  Ovládnete PRINCIPY MILIONOVÉ MYSLI™, abyste zkopírovali vnitřní nastavení úspěšných a bohatých lidí. Jako kdybyste si vypůjčili mozek Warrena Buffeta nebo T. Harv Ekera a probudili v sobě dřímající milionový potenciál. To zní dobře, že?

 • INSPIRACE

  Stane se z vás doslova INKUBÁTOR MILIONOVÝCH NÁPADŮ™, takže najít mezeru na trhu a vytvořit nové podnikání nebo najít své TÉMA či OBOR už bude snadné! Budete přesně vědět, jak vstoupit do Kiyosakiho třetího kvadrantu – Majitelé firem a systému. A pořádně to rozjet! 

 • LÁSKA k $

  Zažijete 5-krokový systém M.A.G.N.E.T.
 NA 
PENÍZE™ a bude pro vás pak již snadné mít s penězi úžasný vztah. Možná jste slyšeli o Zákonu přitažlivosti, že? Pamatujte, že je to forma energie projevená ve hmotě. Změňte své paradigma!

 • IMPAKT

  PÁKA OSOBNÍ H.O.D.N.O.T.Y.™ vám pomůže snadněji se probojovat v dnešní vysoce konkurenční době. Vyšší odvaha, lepší rozhodnutí, nalezení silných stránek a umění jak se prodat v tomto světě za nejvyšší hodnotu! To si zamilujete.

 • OSOBNOST

  Víte, čím se bohatí odlišují od průměrných? Svým charizma. Tato FORMULE
 DOŽIVOTNÍ BO
HOHÁČE™ vám usnadní kontakty s úspěšnými lidmi a dostat se do prostředí milionářů. Poznáte tipy a získáte zlatou vstupenku do nového světa.

 • NÁSTROJE

  Objevíte kompletní sadu nástrojů a návyků, které bohatí lidé využívají, aby peníze množili a poslouchali je. To ve formě S.Y.S.T.É.M.
u TITÁNŮ™ a skrze posilující finanční návyky změníte navždy svou finanční historii a otevřete dveře zářivé budoucnosti!

 • AKCE

  Naučíte se unikátní NAKOPÁVAČ
 MASIVNÍ
 A.K.C.E.™, který vám pomůže lépe se namotivovat a najít své silné PROČ, abyste neprokrastinovali a nadvládu nepřevzala lenost.

 • ŘÍZENÍ PENĚZ

  STRATEGIE 
finančního toku 
BOHATSTVÍ™ jsou velmi důležitým předpokladem proto, abyste věděli KAM peníze přesouvat, aby se vám množily a vytvářely vám pasivní příjmy rychleji a rychleji.

KDY? Už 18 - 20. října 2019 v Roztokách u Prahy

Objevte tajemství Myšlení Milionářů a váš život už nikdy nebude takový, jako dřív.

Čapnout místo v sále, než se po něm zapráší!

“Pokud chcete COKOLIV změnit va vašem materiálním světě, ve své realitě, pak se musíte NEJPRVE zaměřit na váš vnitřní svět! Jen tudy vede cesta k vaší finanční nezávislosti, která VYDRŽÍ! Skrze SILNÉ KOŘENY!” - Radek Karban

Kdo to je a jaké má zkušenosti?

Radek Karban je expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance a prosperity. Pořádá pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost tréninky na celou řadu klíčových životních oblastí. To co učí žije. Není teoretik, ale praktik. Informace, které předává, jsou podložené, nikoliv vycucané. Sdílí s lidmi to nejlepší co funguje jemu i jeho klientům a osvědčilo se i u jeho mentorů z miliardového světa, primárně z USA. Jeho doménou je lidská mysl a jak ji využít na maximum a aby nám sloužila a pomáhala nám dosahovat výsledků, které chceme. Jeho tréninky si zamilovalo už přes 4500 lidí v České republice a zahraničí. Mnozí na ně létají z různých koutů Evropy a to opakovaně. To klíčové, proč se vzdělávat s Radkem je, že nepředává jen informace jako na internetu, jako vede lidi k osobní transformaci a proměně skrze nejsilnější nástroje lidské psychiky a změnu návyků. A právě o návycích jsou finance hodně - jeden s příjmem 25 tis. za měsíc utratí vše, stejně jako jiný s příjmem 75 tis. za měsíc. To klíčové jak se finančně chováme je totiž náš FINANČNÍ MINDSET MYŠLENÍ MILIONÁŘE nebo chudého. Vykročte s Radkem a dalšími do života finanční prosperity už dnes.

 • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse) nebo dolarový multimilionář a vizionář Randy Gage. Radek byl dokonce i v týmu samotného Tonyho Robbinse, #1 stratégia a majitele 150+ společností!
 • Radek procestoval za posledních 11 let 62 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
 • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP (směr moderní pozitivní psychologie), díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
 • Je autorem několika českých online tréninků, programu Maximální Potenciál a knihy Proměň své sny v realitu a BESTSELLERU Aktivuj svůj potenciál!
 • Radek věří, že "milionový" potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem. A Radkovou misí je zlepšit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme, protože každý si zaslouží mít v životě jen to nejlepší.
 • Radek založil Akademii Radka Karbana proto, aby pomohl co nejvíce lidem dosáhnout rychleji mnohem vyšší úrovně života, neboť si uvědomuje společenskou zodpovědnost síly prostředí a jeho vlivu i na další generace. Není to jeho práce, je to jeho poslání. A tak přistupuje ke všemu, co sdílí s lidmi - vede je do života, ze kterého si nebudou muset chtít brát dovolenou. Dovolenou se pro ně stane život sám.
Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů, USA

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$ a autor, USA

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu a knihy Tajemství

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

“Pokud jste se narodili chudými,

tak to není vaše chyba.


Pokud však chudnými zemřete,

tak to bude vaše chyba!”


- Bill Gates, Microsoft