POSPĚŠTE SI!
AKČNÍ PŘED-PRODEJ KONČÍ!

Vykročte na cestu k Vaší finanční svobodě a nezávislosti!
Trénink Myšlení Milionářů se uskuteční 18-19. září 2021 v Praze

Zvolte si nyní variantu zvýhodněné vstupenky, než bude zcela vyprodáno:

Chcete-li mít finanční výsledky, jaké jste nikdy neměli, pak je třeba se naučit věci, které jste nikdy neznali. To dává smysl, že?

A právě o tom je trénink Myšlení Milionářů! Konkrétní strategie, ověřené postupy a příklady z praxe, jak to 100% dokážete i Vy!

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz, pokud usoudíte na místě po jeho celém absolvování, že vám nic nedal a strategie a znalosti, co jste získali, vám nemohou přinést alespoň 1 000 000 Kč ve vašem životě. Nic tedy neriskujete.*

Věřím, že budete nadšení tak, jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich osobním i finančním životě a v byznyse.

Máte moje slovo.

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek
Pavel Holoubek účastník tréninku

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec sportovec

Proč to dělám? Jsem si 100% jistý, že kvalita celého tréninku je na takové úrovni, že není možné, aby se váš život po finanční stránce nezlepšil. Sám jsem si tím stejným prošel a musel se to naučit, stejně jako to bohatí otcové učí své syny, aby pokračovali v jejich linii. Pokud jste hledali opravdu kvalitní trénink, který MÁ VÝSLEDKY a SILNÝ EFEKT, jste vítáni.

Chcete tedy zlepšit svou finanční situaci? Dosáhnout finanční svobody? A místo práce pro peníze nechat raději peníze pracovat pro vás? Pokud ano, pak je tento trénink přímo pro vás.

A prosím, naučte po tréninku milionářskému myšlení i své děti (máte-li), protože na světě je peněz neomezené množství (investoři to moc dobře ví - mají problém kam peníze dávat, je nedostatek dobrých nápadů a lidí, kteří je zrealizují) a já dobře vím, že každý může být bohatý a mít se skvěle, když se rozhodne a udělá následné kroky k akci.

Žijeme ve světe neomezených možností!
Tak na co ještě čekáte?

Moc se na vás osobně těším živě na akci!

 

 

- Radek Karban,
autor tréninku Myšlení Milionářů
autor knihy Proměň své sny v realitu
NLP MASTER a instruktor F.I.R.E. institutu v Kaliforii

Víte, že... Investice do sebe jsou ty nejhodnotější a nejsmysluplnější investice v životě! Co je víc, než zainvestovat do svého rozvoje? Miliardáři to vědí. Víte to i Vy?

Vyjděte vstříc lepšímu životu.
Ten nejlepší čas na změnu je TEĎ!
Samo se nikdy nic nezmění.

JEN AKCE VYTVÁŘÍ VÝSLEDKY!

Trénink se uskuteční 18-20.10.2019 v Roztokách u Prahy v hotelu Academic a opakovat jej tento rok nebudeme. Pokud nejste z Prahy (10 min na metro, 15 min na Masarykovo nádraží, nevadí. Máme před-rezervovány pokoje ve 4 hvězdičkovém hotelu přímo na místě, kde se akce bude konat za extra výhodných podmínek včetně snídaně za nejnižší cenu. Vaší účasti tak nic nebrání.

Navíc máte 100% garanci a vaše riziko je tak nulové. Vše jsme pro vás zařídili tak, abyste se mohli naplno zúčastit unikátního tréninku naplno a 100% dorazit. Rezervujte si své místo výše právě TEĎ za zvýhodněné akční ceny, než bude kapacita zcela obsazena. Garantuji vám, že nic obdobného jste nezažili. Proto jsem také cestoval na druhý konec světa za dolarovými multi-milionáři, mnohé znáte z TV. A vy můžete být u toho jako první v ČR. Už cítíte nutkání mít své místo v sále jisté? Toto je (r)evoluce! Budete žasnout nad tím, kolik se toho za 3 celé dny dá stihnout. Máte se na co těšit!

Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese radek (zavináč) radek-karban.cz

Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP