Křížový výslech aneb co pomohlo milionářům k bohatství (a jaké chyby udělali a o část přišli)

Nabitý webinář se dvěma exluzivními hosty již ve středu 8.3.

REZERVUJTE SI NA NĚJ MÍSTO »

Během webináře se dozvíte recept za miliony!

Otázky na tělo. Čísla. Životní zkušenosti. Inspirace.

Úspěch pro mne znamená svobodu. Svobodu volby. Svobodu se rozhodnout kdy, kde a co chci dělat, svobodu ukončit věci, které mi nevyhovují, svobodu vybírat si projekty, které chci dělat, vybírat si lidi, s kterými chci pracovat. Svobodu v tom trávit čas s manželkou a našimi dětmi. Cestovat, lézt po horách, jezdit na kole, potápět se, chodit do opery, hrát golf, jezdit na běžky, sjezdovky, skialpy nebo snowboardy.

 • Jak na americké burze prodělat během 3 dnů 400.000 (dolarů).
 • Jak rozpůjčovat peníze kamarádům a přijít o kamarády i peníze.
 • Jak koupit pár bytů (pro pasivní příjem) tak, aby z nich nezbyla ani koruna!
 • Jak se jako milionář dostat do stavu, že nemáte na zaplacení elektriky v domě, kde bydlíte.
 • Ukáže a vysvětlí: Proč nemá žádnou hypotéku; proč má smysl být pro banku “nebonitní klient”; proč někteří lidé, kteří přestože nikdy nic nevymysleli a nejsou v ničem výjimeční vydělali desítky milionů.

Buďte při tom a naučte se to - Již dnes ve 20:00 živě!

Ano, to mě zaujalo a budu v úterý sledovat »

Objevíte principy, které Jirkovy přinesly jmění.

A posdílí s vámi, co mu způsobilo ZNAČNÉ ZTRÁTY (a může se stát i z ničeho nic i právě vám!).

Milionář není nikdo jiný, než člověk, co udělal spoustu chyb. A právě o nich vám Jirka chce říci, aby vás inspiroval co mu nefungovalo a neprodělali jste miliony taky. Zjistil taky, že štěstí neleží v majetku, ale v tom si ho umět užít se svými blízkými a u něj je to jeho rodina, která je na prvním místě.

 • Dal dohromady prodejní tým a po pár letech se rozpadl. Poučil se. Co udělal špatně?
 • Ztratil předsudky a strach z neúspěchu a to mu zajistilo zářivější zítřky. Jak to dokázal?
 • Přenechal v 25 letech podíl ve fungujícím s.r.o. (1 firmě) a odcestoval do Kanady. Chápete to?
 • Prodělal významnou částku při výkyvech ceny na burze a zjistil, že burzy mohou být příležitostí i vašim koncem zároveň.
 • Spojil síly s nejlepšími lidmi a firmami v oboru a vytvořil byznys s obratem 150 milionů Kč. Jak se mu to povedlo? A jak by to dnes udělal lépe?
 • Je zlato opravdu tak dobrou investicí, jak se tvrdí? Do čeho dnes investovat? Co je TOP právě teď? A co je OUT a lidé prodělávají doslova kalhoty?

ŽIVÝM VYSÍLÁNÍM vás bude provázat expert na prosperitu a hojnost, Radek Karban, který se mimo jiné specializuje na mentální programy ovlivňující naše rozhodování a chování. Některé z nich nás brzdí a děláme pak špatná rozhodnutí, jiné nám slouží a posilují nás, a úspěch se dostavuje častěji.

Je také uznávaný NLP MASTER, autor knihy Proměň své sny v realitu a desítky ebooků a do svého vzdělávání investoval už přes 2,3 miliony korun na tréninzích po celém světě, aby mohl učinit více lidí na tomto světě šťastnějšími a inspiroval je. To totiž miluje a činí ho to šťastným.

Připojte se na vysílání a zažijete večer, jaký jste dlouho nezažili.
Plný příkladů, příběhů a zkušeností ze života trojice bohatých mužů, z nichž ani jeden to nezdědil, ale bohatství si vytvořili svým způsobem myšlení.

Moc se na něj těšíme!

Rezervujte si na živé vysílání zdarma místo: