⏰ Trénink Myšlení Milionářů je za dveřmi. Uvidíme se už 18. října? ⏰

NAUČTE SE JAK ODEMKNOUT FINANČNÍ SVOBODU A ŽÍT BOHATÝ ŽIVOT SVÝCH SNŮ.

Zažijte MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ

Pod taktovkou expertů a milionářů, kteří o věcech jen nemluví, ale žijí to.

Jiří Janoušek - Radek Karban - Arnošt Štěpánek - Oldřich Rejnuš

Kdy a Kde? 18 - 20. říjen 2019 v Praze

Objevte systém, jak se co nejdříve dostat ze života "od výplaty k výplatě" do života skutečné finanční svobody. Zasloužíte si být také bohatí a plnit si své sny!

Věda bohatnutí existuje. Drobné nuance, které jiní nevidí a peníze je obchází, jako kdyby byli nastříkaní finančním repelentem. Otázkou je, jak to jde změnit?

Tento trénink není o teorii. Je o praktických postupech exponenciálního růstu!

Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů

Robert Kiyosaki, multi-milionář a finanční guru

Robert Kiyosaki, multi-milionář a finanční guru

Randy Gage, známý multi-milionář v US

Randy Gage, známý multi-milionář v US

Andy Harrington

Andy Harrington, britský multi-milionář

Sandy Jadeja, další dolarový multi-milionář

Sandy Jadeja, další dolarový multi-milionář

Jak by se vám líbilo dozvědět se to, co vytváří těmto lidem velké jmění?

Tajemství proč jsou bohatí bohatší a chudí chudší

Dlouho mi vrtalo hlavou, jak je možné, že pokud chudý člověk vyhraje v soutěži 25 000 000 Kč, do 5 let z toho nemá ani korunu. Jak je možné, že když multi-milionáře oberete o všechen jeho majetek, vypálíte mu barák a seberete jeho auta a firmy, do několika let své impérium vybuduje znovu a brzy je na tom ještě lépe, než kdy před tím!

Ta podstata, PROČ se to děje, je hlubší, než si lidé připouštějí. Je tak klíčová, že si dovolím tvrdit, že KAŽDY Z VÁS může být bohatý.

KAŽDÝ Z VÁS může mít dům a majetek, po kterém kdy snil, mít pasivní příjem ve standardu života milionářů a dokonce… nemuset nikdy znovu chodit do práce.


Za předpokladu, že dojde ke změně v 1 věci. 

Ve způsobu, jak s penězi pracujete, jak o nich přemýšlíte a jaké finanční návyky děláte.

Kdybych osobně nepoznal tolik dolarových milionářů a nedostal se do jejich těské blízkosti,  možná bych hledal výmluvy v nečestné formě zbohatnutí či v podvodech.

Fakt je však ten, že právě jejich vnitřní nastavení jim dává tuto konkurenční výhodu oproti 95% ostatních lidí. Oni se s tím však nenarodili, oni se to naučili!

Logika říká, že když se naučíme to stejné, budeme mít ty stejné výsledky.

Osvojte si proto myšlení milionářů a změníte tím jednou provždy svou finanční situaci a své finanční výsledky.

Je to zručnost, která se DÁ NAUČIT.

Na Myšlení Milionářů se vybavíte tímto arzenálem spolu s konkrétními strategiemi pro finanční úspěch v dnešní době, nasajete nejnovější trendy vytváření pasivních příjmů (i jak začít od nuly), a to z úst českých boháčů a skutečných kapacit na množení bohatství.

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta a Radek Karban a Donald Trump

(Ano, měl jsem tu čest strávit nějaký čas s těmi největšími finančními mozky planety jako je Robert Kiyosaki, slavný investor a americký multi-milionář a otec finančního vzdělávání)

Odemkněte KÓD
k finanční svobodě!


TEĎ je ten nejlepší čas!

ZÍSKEJTE MANUÁL PRO SVŮJ FINANČNÍ ÚSPĚCH!

Na tréninku MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ zažijete, naučíte se a integrujete do sebe klíčové principy prosperity a hojnosti a ověřené know-how jak dosáhnout finančního úspěchu v jakékoliv ekonomice, které fungují právě teď.

Dostanete do rukou také konkrétní nástroje, které využívá každý velmi bohatý člověk, stejně jako se naučíte návyky nejbohatších lidí světa, abyste z nich mohli těžit celý svůj život. Na tréninku tak zjistíte...

 • Jak 5 kroky odstranit limitující přesvědčení o penězích pocházející z vaší minulosti, které by vám jinak navždy blokovaly cestu k životu, po kterém toužíte, i když byste pracovali od rána do večera a uskromňovali se po celý život.
 • Co udělat proto, abyste dosáhli opravdové finanční nezávislosti (vytvoříte si svůj vlastní dlouhodobý plán a strategii, která k tomu povede). Navíc uslyšíte i nejnovější trendy v oblasti vytváření pasivních příjmů z úst lidí, kteří již své miliony vydělali.
 • Pochopíte klíčová pravidla, kterými se řídí bohatí a úspěšní oproti chudým a neúspěšným. Zjistíte kde jste, jaké máte mezery a jak to změnit.
 • Zresetujete svůj finanční termostat a nastavíte si své cíle, čísla a milníky tak, abyste příští měsíce opravdu pocítili silnou změnu.
 • Naučíte se, jak pouze nevyměňovat svůj čas za peníze, ale nechat peníze MNOŽIT, dokonce i když spíte!
 • Nasajete nejnovější trendy kam investovat z úst pozvaných TOP expertů v oboru a objektivní srovnání možností, rizik i benefitů.
 • Dozvíte se, jak se ochránit před hrozící velkou finanční krizí a jak na ni vyzrát (spoiler: budete fascinováni i tím, že se může stát pro vás skvělou příležitostí!).
 • Porazíte své strachy např. z nerozhodnosti začít podnikat, pokud o tom přemýšlíte. Ukážeme si snadné kroky jak se stát “majitelem systémů”.
 • Pochopíte důležitý systém správy a rozdělování peněz v domácnosti, který povede k větší spokojenosti mezi vámi a vaším partnerem.
 • Uvidíte své "finanční JÁ" a jak se odpoutat od tíživé minulosti a dostat do nové zářivé budoucnosti. Poznáte slovník milionářů.
 • Naučíte se systém 7 zlatých pohárů a jaké typy účtů bohatí využívají a kam přelévají peníze, aby se jim zlepšovala kvalita jejich života a nezařízli slepičku, která jim snáší zlatá vajíčka.
 • Zjistíte, jak zvýšit svou osobní hodnotu a umět se prodat jako zaměstnanec, manažer, živnostník nebo i majitel firmy, a zvýšit tak o 10-40% své příjmy během 3 měsíců! To si zamilujete, protože budete umět "prodat sami sebe" v tomto světě!

Tím to však zdaleka nekončí… Čtěte dál! 

Právě teď je před námi historický okamžik.
Období největšího přesunu bohatství!

To vše se naučíte jen na MYŠLENÍ MILIONÁŘŮ

Pokročilý 3-denní trénink Myšlení Milionářů se uskuteční jen v termínu 18. až 20. října 2019 v Roztokách u Prahy (pátek až neděle).

Tento trénink je určený:

 • Pro ty, kteří hledají způsob jak dosáhnout finanční svobody.
 • Pro ty, kteří nechtějí jen vyměňovat svůj čas za peníze.
 • Pro chytré, kteří se zajímají o způsoby investování a pasivní příjmy.
 • Pro všechny, kteří jsou dokonce i zadlužení a hledají jak z toho ven.
 • Pro ty, kteří chtějí osobně potkat české boháče a poznat jejich charakter.
 • Pro ty, kteří chtějí 2x, 3x, 5x, 10x zvýšit svůj příjem a žít dříve své sny!
 • A také i pro toho, kdo si řekne "nemám na to peníze", ať to změníte!

Jste to vy? Pak byste tam měli 100% být taky!

Měli byste ještě vědět, že trénink je intenzivní a poskytne vám obrovskou hodnotu, která  násobně převyšuje kurzovné, jelikož to, co se tam naučíte a dozvíte, vám může přinést celé jmění, když předané znalosti využijete.

Cenu za trénink jsme se snažili nastavit tak nízko, jak jen je to možné vzhledem k nákladům na celou akci a prostorové a technické zajištění, neboť Radkovou osobní vizí je učinit tento svět lepším místem a pomoci těm, kteří jsou ochotní na sobě pracovat a pak to i předávat dál (svým blízkým, rodině a dětem).

Rezervujte si své místo ihned výběrem typu vstupenky níže, kde si můžete zvolit výši investice do sebe. Místa se rychle vyprodávají, pospěšte si, než bude kapacita sálu obsazena.

Získáte navíc také tištěný pracovní manuál a tréninkové materiály.

Můžete ušetřít hodně, když rezervujete místo dnes ve speciální akci "jen za náklady". 

TIP: Vezměte na trénink i svého partnera/ku nebo někoho blízkého a pomozte aktivovat milionářské myšlení i jim a tím zlepšit i jejich finanční situaci, budou vám za to navždy vděční.

Tak na co ještě čekáte? Akce je 1. předpokladem úspěchu!

VYBRAT VSTUPENKU a VYKROČIT VSTŘÍC FINANČNÍ SVOBODĚ »

Trénink je v jediném termínu a to 18-20. října 2019 v Roztokách u Prahy

Zvolte si nyní vstupenku, která vám nejvíce vyhovuje:

A ano, učíte se od nejlepších...

Tréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity Radek Karban, který se 12 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, jako je např. otec finanční gramotnosti Robert Kiyosaki, nebo Brian Tracy či Jack Canfield. Je autorem knihy a bestselleru Aktivuj svůj potenciál, který má doma přes 10 000 Čechů. Radkovou vizí je pomáhat lidem k naplněnějšímu, svobodnějšímu a bohatšímu životu.

Radek s vámi bude sdílet to nejlepší, co se naučil při svých cestách za mentory amerických miliardářů v Kalifornii a na Floridě. Založil několik společností a v byznyse se pohybuje již 15 let. Zná se s celou řadou českých boháčů, kteří se ke svému jmění vypracovali - od nuly až k vysněným milionům.

V ČR uspořádal přes 70+ 3denních tréninků a desítky seminářů a jeho kurzy prošlo již přes šet tisíc lidí. Sleduje ho přes 30 000+ fanoušků na sociálních sítích. Jste u něho v nejlepších rukách, protože to, co říká, sám žije.

Těšit se můžete zároveň na tréninku na další multi-milionáře a TOP experty z oboru financí a investic!

Oldřich Rejnuš
Oldřich Rejnuš Myšlení Milionářů

prof. Ing. Oldřich Rejnuš, CSc.

Profesor Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity a Fakulty podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.

Autorem ojedinělé publikace věnující se principům a zákonitostem fungování finančních trhů  s názvem „Finanční Trhy“. Přednášel například na známé konferenci Vyšehradské fórum.

Absolvent magisterského studijního oboru Ekonomika a řízení a vědecké aspirantury na fakultě strojní VUT v Brně. V roce 1994 habilitován na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně v oboru Finance, v roce 2003 jmenován profesorem v oboru Odvětvová ekonomika a management.

Je členem vědecké rady Fakulty podnikatelské VUT v Brně a vědecké rady Vysoké školy finanční a správní v Praze. V minulosti byl členem „Moravské záchranné ekonomické komise“ jihomoravského hejtmana.

Arnošt Štěpánek

Jak se umět "prodat" jako člověk a zvýšit svou hodnotu

Arnošt vystudoval 2 vysoké školy, vzdělával se v Londýně i v San Francisku, kde získal licenci kouče ORSC. Svou první firmu založil už před 20 lety. Působil také jako manažer skupiny VW. Vlastní rozsáhlé portfolio nemovitostí i firem, které vybudoval, a už dlouho tak patří mezi české šťastné multi-milionáře. (můžeme prozradit, že jde o více než jen pár desítek milionů korun)

Arnošt je příkladem úspěšného vizionáře a podnikatele, který umí skvěle diverzifikovat rizika a umí dotahovat nápady do zdárného konce.

Baví ho pomáhat druhým a ukazuje jim, jak se umět prodat tomuto světu a jak zvýšit svou osobní hodnotu a napákovat ji. Rád pomůže i právě vám vším, co mu přineslo jmění, které ho právem řadí mezi nejbohatších 0,25% Čechů. Nasajte jeho know-how a popovídejte si s ním na tréninku Myšlení Milionářů živě!

Jiří Janoušek

Expert na cenné kovy a budování bohatství

Jirka je vizionář a tvůrce hojnosti a pohybuje na mezinárodní rovině mezi EU, Švýcarskem a USA. Má za sebou přes 15 let zkušeností. Za 7 let dosáhl s firmou obratu 150 000 000 Kč a má přes tisícovku klientů. Věnuje se obchodování se zlatem a stříbrem a drahými kovy.

Baví ho ukazovat lidem cestu, jak lze bohatství vytvářet a jak uchovávat hodnotu peněz dlouhodobě. Inspiruje vás svými zkušenostmi a konkrétními strategiemi.

Na tréninku vám také prozradí způsob, JAK VYGENEROVAT NA BLÍŽÍCÍ se velké finanční krize velký balík a místo ztrát si připsat tučný zisk! To chcete vědět!!

Tajný host (dolarový multi-milionář)

Osobnost, kterou v obchodě nepotkáte

Bohatí lidé nestojí o to, aby byli vidět. Mají rádi své soukromí a své firmy řídí skrze své ředitele. Sami tak mají čas na to, co je baví. A to je příklad jedné osobnosti, která zavítá na tento trénink.

Nechte se překvapit na místě, co je tento člověk zač, co už dokázal a jak vybudoval firmu s obratem 1,5 miliardy Kč. Kvůli bezpečnosti nemůže být jméno odhaleno mimo akci. Děkujeme za pochopení.

Trénink je v jediném termínu a to 18-20. října 2019 v Roztokách u Prahy

Zvolte si nyní vstupenku, která vám nejvíce vyhovuje:

Chcete-li mít finanční výsledky, jaké jste nikdy neměli, pak je třeba se naučit věci, které jste nikdy neznali. To dává smysl, že?

A právě o tom je trénink Myšlení Milionářů! Konkrétní strategie, ověřené postupy a příklady z praxe, jak to 100% dokážete i Vy!

Pojďte do toho! A zažijte, co už tolika lidem změnilo život!

VYBRAT VSTUPENKU a VYKROČIT VSTŘÍC FINANČNÍ SVOBODĚ »

⏰ POSPĚŠTE SI. Místa se rychle vyprodávají. Chytněte svou židli v sále. ⏰

Navíc sázíte na jistotu!

Unikátní 1 000 000 Kč GARANCE!

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz, pokud usoudíte na místě bezprostředně po jeho celém absolvování, že vám nic nedal a strategie a znalosti, co jste získali, vám nemohou přinést alespoň 1 000 000 Kč ve vašem životě. Nic tedy neriskujete.*

Věřím, že budete nadšení tak, jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse.

Máte moje slovo.

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek
Pavel Holoubek účastník tréninku

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec sportovec

Proč to dělám? Jsem si 100% jistý, že kvalita celého tréninku je na takové úrovni, že není možné, aby se váš život po finanční stránce nezlepšil. Sám jsem si tím stejným prošel a musel se to naučit, stejně jako to bohatí otcové učí své syny, aby pokračovali v jejich linii. Pokud jste hledali opravdu kvalitní trénink, který MÁ VÝSLEDKY a SILNÝ EFEKT, jste vítáni.

Chcete tedy zlepšit svou finanční situaci? Dosáhnout finanční svobody? A místo práce pro peníze nechat raději peníze pracovat pro vás? Pokud ano, pak je tento trénink přímo pro vás.

A prosím, naučte po tréninku milionářskému myšlení i své děti (máte-li), protože na světě je peněz neomezené množství (investoři to moc dobře ví - mají problém kam peníze dávat, je nedostatek dobrých nápadů a lidí, kteří je zrealizují) a já dobře vím, že každý může být bohatý a mít se skvěle, když se pro to rozhodne a udělá akci.

Žijeme ve světe neomezených možností!
Tak na co ještě čekáte?

Moc se na vás osobně těším živě na akci!

 

 

- Radek Karban,
autor tréninku Myšlení Milionářů
autor knihy Proměň své sny v realitu!
NLP MASTER a trenér prosperity

“Pokud chcete COKOLIV změnit va vašem materiálním světě, ve své realitě, pak se musíte NEJPRVE zaměřit na váš vnitřní svět! Jen tudy vede cesta k vaší finanční nezávislosti, která VYDRŽÍ!” - Radek Karban

Organizační informace k tréninku

REGISTRACE

Každý kdo se chce zúčastnit tohoto tréninku se musí zaregistrovat před jeho začátkem. Registrace je otevřena dle harmonogramu vpravo. Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut.

VSTUPENKY

Vstupenka bude ihned odeslána na váš e-mail, který uvedete v objednávacím formuláři na těchto stránkách. Doporučujeme vytisknout si daný e-mail s sebou. Pokud kupujete vstupenku pro dvě osoby, přijde vám odkaz k nahlášení druhé osoby. Zakoupení na místě není možné.

LOKALITA a UBYTOVÁNÍ

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu ACADEMIC ****, který se nachází v Roztokách u Prahy. Sál je velmi dobře dostupný jak automobily (parkování zdarma před hotelem), tak městskou hromadnou dopravou (10 min na metro A nebo 15 min na Masarykovo nádraží).

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu, kde bude akce probíhat, abyste si odnesli co nejvíce a mohli zažít úžasnou atmosférů s vůní peněz a zajímavých osobností. Zajistili jsme vám sníženou cenu za pokoj za noc. Promo kód a info vám bude zasláno ihned po zakoupení vstupenky. Pokoje jsou ještě k dispozici, proto jednejte ihned, než se vyprodají.

Myšlení Milionářů ŽIVĚ

Pátek, 18. října 2019

8:30-9:30: Registrace účastníků
9:30: Otevření sálu a zahájení programu
21:30: Orientační ukončení dne

Sobota, 19. října 2019

8:15-9:15: VIP + PLATINUM exkluzivní blok
(9:00-9:15: Registrace účastníků - pozdě příchozí)
9:15: Otevření sálu a zahájení programu
(přestávka na večeři)
23:00: Orientační ukončení dne

Neděle, 20. října 2019

9:00: Otevření dveří
9:30: Zahájení programu
18:30: Orientační ukončení akce

Přestávky na oběd v PÁ/SO/NE budou mít 75 min.
V sobotu večer je plánován čas na večeři,
abychom mohli následně pokračovat ve večerním programu.
Občerstvení, zvýhodněné menu i pitný režim bude dostupné.

“Pokud jste se narodili chudými,

tak to není vaše chyba.


Pokud však chudnými zemřete,

tak to bude vaše chyba!”


- Bill Gates, Microsoft

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek (pomlčka) karban.cz

Organizátor:Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP.

Upozornění: Pořadatel tréninku ani autor těchto stránek nebere v žádné ze svých textů v úvahu investiční cíle, speciální investiční záměry, finanční situaci, ani specifické potřeby a požadavky konkrétního příjemce, a není zároveň poskytovatelem žádné z finančních či investičních služeb. Pokud není výslovně uvedeno jinak, jsou všechny texty určeny k informačním vzdělávacím účelům a neměly by být chápány jako: doporučení týkající se obchodních, finančních, investičních, právních, regulačních, daňových nebo účetních záležitostí ani rady týkající se zajištění rizika, doporučení nebo náměty týkající se obchodování, ani jako jakýkoli jiný typ vybídky ke konkrétnímu jednání, investování nebo rozložení investic. Všechny informace poskytované na tomto webu a/nebo tréninku jsou určeny výhradně ke studijním účelům a neslouží jako konkrétní investiční či obchodní doporučení. Nemůžeme nést žádnou zodpovědnost za možné zisky či ztráty aplikováním čehokoliv z osobních názorů jednotlivých autorů či spíkrů.