Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

Webinář: Jak se dostat z krysího závodu do života skutečné finanční svobody a prosperity?


Během vysílání se podíváme na tyto zásadní otázky a témata:

  • Proč se většině lidí finančně moc nedaří a 3 časté mýty
  • 1 nejdůležitější princip bohatství a kdy bohatí bohatnou
  • Jak přestat žít od výplaty k výplatě a nemuset pracovat více?
  • Co odlišuje chuďase od milionářů? V čem se liší jejich přístup?
  • Co byste měli dělat i vy jinak, abyste měli finanční SVOBODU?
  • Co mi řekl dolarový multimilionář Randy, když jsme se potkali? Tenhle týpek ostrý jako břitva je legendou... Určitě ho znáte.
  • Jaké jsou aktuální novinky, kde leží velká příležitost dekády?

Tvrdím, že každý může dosáhnout finanční svobody a nemuset pracovat 40 a více hodin týdně pořád dokola. Potkal jsem za svůj život desítky multimilionářů z celého světa a zjistil jsem, že je několik věcí spojuje (přičemž 98% lidí to nedělá a nezná) a právě to stojí za jejich finančním vítězstvím. Rád to s vámi budu sdílet, protože věřím, že i vy si zasloužíte poznat život, kdy peníze pracují pro vás, a ne vy pro peníze. 

Radek Karban, trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity

Rezervujte si ihned své místo:

DATUM: DNES 20. srpna

ČAS: 20:00 (přesně)

KLIKNUTÍM PŘÍMO SEM »

Vysílání uvádí
Radek Karban

Radek v ČR pomohl na svých tréninzích již 6800+ lidem k vyšší životní úrovni a bohatšímu životu. Studoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a je držitelem mistrovské úrovně NLP MASTER,  díky které umí modelovat výsledky těch nejúspěšnějších lidí. Je autorem knihy Aktivuj svůj potenciál, kterou četlo přes 10 tisíc lidí. Vzdělával se zejména v USA od lidí, kteří pomáhali zvítězit 3 americkým prezidentům a známým olympionikům. Je přítelem Roberta Kiyosakiho, otce moderního finančního vzdělávání.

Registrace je nutná, aby technické řešení vydrželo nápor diváků. Maximum je 300 připojených lidí a chceme, aby šlo vše hladce.

Přihlásit na webinář »

DŮLEŽITÉ: Místa na živé vysílání jsou omezena technickým řešením, proto můžeme přijmout na tento webinář jen prvních 300 lidí. Rezervujte si zdarma své místo hned, než bude obsazeno.