Radek Karban

„Každý může být bohatým a žít v hojnosti, ale ne každému se to splní. Hodně lidí není odhodlaných ve $ vzdělání vytrvat a osvojit si myšlení šťastného milionáře.“

#1 VIDEO: MENTALITA BOHATÝCH
(základ jak se mít lépe po fin. stránce)

TIP 1: Získejte rychlé info o zveřejnění pokračování jednoduše tím, že kliknete na "To se mi líbí" výše, Facebook vás pak automaticky upozorní. Zároveň přemýšlejte nad tím, PROČ peníze chcete a jakého výsledného stavu vašeho života s nimi dosáhnete.

TIP 2: Sdílejte toto video mezi své přátele tlačítky níže a pomozte vykročit k finanční svobodě i jim. Budou vám vděční.

TIP 3: Infografika č. 1 zde + infografika č. 2 zde.

P.S. Toto byl naprostý základ. V dalším videu pokročíme více do hloubky 🙂

Kdo je na videu? Radek Karban, trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity, autor bestselleru Aktivuj svůj potenciál.

Jak nevyměňovat jen svůj čas za peníze?
Připojte se na webinář, kde odhalíte "milionové schéma"! Způsob, jak bohatí bohatnou, chudí chudnou. A co se chystá. Odhalte pravdu!

  • Mockrát Vám za webinář děkuji. Jsem za něj vděčná. Je hodně přínosný. Vážím si toho, že se s námi dělíte o to, co jste se naučil.
    Jana
Přihlásit se na nejbližší webinář

Aby vyrostl silný strom, potřebuje silné kořeny.
Udělali jste si tak již test vašeho MINDSETU?
Pokud ne, tak hned zjistěte o sobě víc.
(za 2 minuty zjistíte Vaše finanční nastavení)

  • Neuvěřitelné. Dost to na mě teda sedí. Aspoň teď vím jak jsem na tom a co musím udělat dál, aby se má finanční situace zlepšila. Člověka to přivedlo k AHA momentu za což děkuji.
    Aleš
Otestovat jak jsem na tom

Kdo za tím stojí?

 Radek Karban

Trenér v oblasti lidského potenciálu a prosperity.

Pomáhá firmám, podnikatelům, vrcholovým sportovcům a dalším lidem zvítězit a žít život naplno po všech stránkách, a to díky využití nejnovějších poznatků z vědy, neurovědy, pozitivní psychologie a NLP, ve kterém má certifikaci Master.

Je autorem několik knih a online programů.

Řekněte o tomto videu svým přátelům a kamarádům: