Radek Karban

„Každý může být bohatý a žít život v hojnosti a prosperitě. Ta správná otázka však není jestli chcete peníze, ale co jste schopní pro to dnes udělat?“

#2 VIDEO: Co vám brání mít více peněz?

Vaše elektronická kniha je připravena ke stažení:

Opravdu si tuto knížku pročtěte. Síla 3P má dopad na každého z nás!

Stáhnout elektronickou knihu v PDF

TIP 1: Stáhněte si elektronickou knihu s 50 přesvědčeními, které vám doslova berou peníze z kapes a znemožňují dosáhnout finančního úspěchu i do budoucna. Je to velmi důležité pro VÁS OSOBNĚ. Stáhněte si ji zdarma kliknutím sem a pročtěte ještě dnes. (uložte si ji jednoduše tak, že kliknete na odkaz kliknutím pravým tlačítkem myši a dejte "uložit jako")

TIP 2: Získejte rychlé info o zveřejnění pokračování jednoduše tím, že kliknete na "To se mi líbí" výše + zanecháte svůj komentář na důležitou otázku níže, Facebook vás pak automaticky upozorní.

TIP 3: Sdílejte toto video mezi své přátele tlačítky níže a pomozte vykročit k finanční svobodě i jim. Budou vám vděční.

Kdo je na videu? Radek Karban (více zde), trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity, autor knihy Proměň své sny v realitu.


Neviděli jste předchozí video #1? Pak si ho spušťte kliknutím přímo sem, ať vám nic neunikne.

Máte již MAPU M.I.L.I.O.N.Á.Ř.E? Že ne?
Tak se připojte na Radkovo živé vysílání!

 • Mockrát Vám za webinář děkuji. Jsem za něj vděčná. Je hodně přínosný. Vážím si toho, že se s námi dělíte o to, co jste se naučil.
  Jana
Přihlásit se na nejbližší webinář

Udělali jste si již test vašich předpokladů?
Pokud ne, tak máte stále šanci zjistit o sobě víc.

 • Neuvěřitelné. Dost to na mě teda sedí. Aspoň teď vím jak jsem na tom a co musím udělat dál, aby se má finanční situace zlepšila. Člověka to přivedlo k AHA momentu za což děkuji.
  Aleš
Otestovat jak jsem na tom

Kdo za tím stojí?

 Radek Karban

Trenér v oblasti lidského potenciálu a prosperity.

Pomáhá firmám, podnikatelům, vrcholovým sportovcům a dalším lidem zvítězit a žít život naplno po všech stránkách, a to díky využití nejnovějších poznatků z vědy, neurovědy, pozitivní psychologie a NLP, ve kterém má certifikaci Master.

Je autorem několik knih a online programů.

Kdo to je a jaké má zkušenosti?

Radek Karban je expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance a prosperity. Pořádá pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost tréninky na vyrovnání se s nejrůznějšími strachy a prohloubení sebedůvěry a sebevědomí, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti a nastavení životní rovnováhy a zvýšení bohatství na vnitřní i vnější rovině. Jeho doménou je lidská mysl a jak ji využít na maximum a aby nám sloužila a pomáhala nám dosahovat výsledků, které chceme.

 • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse) nebo dolarový multimilionář a vizionář Randy Gage.
 • Radek procestoval za posledních 11 let 45 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
 • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP (směr moderní pozitivní psychologie), díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
 • Je autorem několika českých online tréninků, programu Maximální Potenciál a knihy Proměň své sny v realitu.
 • Radek věří, že "milionový" potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem. A Radkovou misí je zlepšit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme, protože každý si zaslouží mít v životě jen to nejlepší.
Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů, USA

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$ a autor, USA

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu a knihy Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Řekněte o tomto videu svým přátelům a kamarádům: