Radek Karban

„Každý může být bohatým a žít v hojnosti, ale ne každému se to splní. Hodně lidí není odhodlaných ve $ vzdělání vytrvat a osvojit si myšlení šťastného milionáře.“

#4 VIDEO: Jak být finančně v bezpečí? I ve Velké krizi?
(ekonomické cykly a indexy ukazují, že kostlivec leze ze skříně)

TIP 1: Přihlaste se na exkluzivní vysílání právě na téma JAK SE PŘIPRAVIT a odhalte fakta, čísla, grafy a predikce, co se chystá a den, kdy bankomaty zhasnou. Realistická předpověď, kterou byste měli znát včas. Protože ČAS a SPRÁVNÉ informace JSOU klíčové! Registrovat.

TIP 2: Sdílejte toto video mezi své přátele tlačítky níže a šiřte to mezi lidi, než přijdou o střechu nad hlavou, pokud nebudou schopní hypotéku platit díky extrémnímu růstu nezaměstnanosti za dob fin. krize. Budou vám 1000x vděční.

Kdo je na videu? Radek Karban (více zde), trenér rozvíjení lidského potenciálu a prosperity, autor bestselleru Aktivuj svůj potenciál.


Neviděli jste předchozí video #3? Pak si ho spušťte kliknutím přímo sem, ať vám nic neunikne.

S expertem na finanční krize p. Janouškem vysíláme webinář "Budete připravení nebo překvapení? Kostlivec leze ze skříně!"

 • Velmi hodnotné informace, které se jen tak člověk nedozví v takto ucelené podobě. Moc mi to dalo, děkuji vám pánové! S úctou Otakar M.
  Otakar
ANO, chci sledovat vysílání

Dosud nemáte místo na trénink? Zjistěte všechny detaily, program a obsah hned, dochází nám místa. Jediný termín a exkluzivní hosté!

 • Byla jsem s tréninkem Myšlení Milionářů velmi spokojena. Něco takového jsem ještě nezažila a předčil očekávání. Radek říká věci jasně a srozumitelně a atmosféra lidí vás vtáhne do děje. DOPORUČUJI VŠEM!
  Petra L.
Zobrazit detaily o tréninku

Kdo to je a jaké má zkušenosti?

Radek Karban je expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance a prosperity. Pořádá pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost tréninky na celou řadu klíčových životních oblastí. To co učí žije. Není teoretik, ale praktik. Informace, které předává, jsou podložené, nikoliv vycucané. Sdílí s lidmi to nejlepší co funguje jemu i jeho klientům a osvědčilo se i u jeho mentorů z miliardového světa, primárně z USA. Jeho doménou je lidská mysl a jak ji využít na maximum a aby nám sloužila a pomáhala nám dosahovat výsledků, které chceme. Jeho tréninky si zamilovalo už přes 4500 lidí v České republice a zahraničí. Mnozí na ně létají z různých koutů Evropy a to opakovaně. To klíčové, proč se vzdělávat s Radkem je, že nepředává jen informace jako na internetu, jako vede lidi k osobní transformaci a proměně skrze nejsilnější nástroje lidské psychiky a změnu návyků. A právě o návycích jsou finance hodně - jeden s příjmem 25 tis. za měsíc utratí vše, stejně jako jiný s příjmem 75 tis. za měsíc. To klíčové jak se finančně chováme je totiž nás FINANČNÍ MINDSET MYŠLENÍ MILIONÁŘE nebo chudého. Vykročte s Radkem a dalšími do života finanční prosperity už dnes.

 • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse) nebo dolarový multimilionář a vizionář Randy Gage. Radek byl dokonce i v týmu samotného Tonyho Robbinse, #1 stratégia a majitele 150+ společností!
 • Radek procestoval za posledních 11 let 62 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
 • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP (směr moderní pozitivní psychologie), díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
 • Je autorem několika českých online tréninků, programu Maximální Potenciál a knihy Proměň své sny v realitu a BESTSELLERU Aktivuj svůj potenciál!
 • Radek věří, že "milionový" potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem. A Radkovou misí je zlepšit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme, protože každý si zaslouží mít v životě jen to nejlepší.
 • Radek založil Akademii Radka Karbana proto, aby pomohl co nejvíce lidem dosáhnout rychleji mnohem vyšší úrovně života, neboť si uvědomuje společenskou zodpovědnost síly prostředí a jeho vlivu i na další generace. Není to jeho práce, je to jeho poslání. A tak přistupuje ke všemu, co sdílí s lidmi - vede je do života, ze kterého si nebudou muset chtít brát dovolenou. Dovolenou se pro ně stane život sám.
Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů, USA

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$ a autor, USA

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu a knihy Tajemství

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Robert Kiyosaki, autor Bohatý táta, chudý táta

Kdo za tím stojí?

 Radek Karban

Trenér v oblasti lidského potenciálu a prosperity.

Pomáhá firmám, podnikatelům, vrcholovým sportovcům a dalším lidem zvítězit a žít život naplno po všech stránkách, a to díky využití nejnovějších poznatků z vědy, neurovědy, pozitivní psychologie a NLP, ve kterém má certifikaci Master.

Je autorem několik knih a online programů.

Řekněte o tomto videu svým přátelům a kamarádům: